Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: torby

torby

Najatrakcyjniejsze torby na wiosnę to na pewno listonoszki skórzane , a także aktówki męskie

aktówka

Zimowe wyprzedaże stopniowo dobiegają końca, z całą pewnością nie uda nam się już zakupić w sklepach futrzanych kurtek, czapek z pomponem czy ciepłych szalików. W tym momencie pojawiają się na sklepowych półkach proste płaszcze, cienkie sweterki i koszule na wiosnę. Dowiedzmy się co będzie kultowe w tym okresie i co będziemy musiały mieć we własnej szafie, by dobrze się prezentować co dzień.

Jak wybrać efektowną i funkcjonalną torebkę?

Skórzane torebki

Niektórzy sądzą że torebka jest najbardziej charakterystycznym, a zarazem koniecznym elementem ubioru damskiego. Dla większej części kobiet istotnie wyjście poza dom bez tej rzeczy jest praktycznie niewykonalne, chociażby ze względu na niezbędne przedmioty, jakie się w niej nosi. Poza tym jednak torebka jest również elementem dopełniającym ubioru, dodatkową dekoracją. Wiele kobiet przywiązujących wagę do modnego wyglądu jest w stanie przyznać się do posiadania ogromnej liczby różnych torebek.

Modna torebka kobieca – jak ją wybrać?

kobieta na zakupach
Prawie każda kobieta zwraca uwagę na to, jak się prezentuje. Lubi kupować nowe sukienki, t-shirty, buty oraz jak najbardziej – modne torebki. I to na nich głównie się koncentruje, gdyż odpowiednia torba musi pasować do wielu stylizacji i przyczynić się do tego, iż totalnie zmieni codzienny wizerunek. Istnieje kilka elementów, na które trzeba zwrócić uwagę, by kupić atrakcyjną torebkę.
Pierwszy z nich to materiał, z jakiego torebka jest zrobiona.

Komponujemy torebkę do stroju czy obuwia?

torebka turkusowa
Torebka damska uważana jest za wizytówkę każdej białogłowej. Współcześnie torebka nie jest stosowana już tylko do chowania gadżetów takich jak telefon, portmonetka, kosmetyki. czy klucze. Wielu twórców mody wyraża opinię, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i dobrym smaku nowoczesnych kobiet. Twórcy mody nęcą fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz subtelnością torebek, które kupisz w hurtowni torebek.