Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: sylwetki

sylwetki

Jak dopasować kostium kąpielowy do sylwetki

Bielizna damska
Panie nie często wybierają się na plażę, bowiem boją się pokazywać swe ciało. Mniemają, że tam będą widoczne wszystkie ich krągłości jak też niedoskonałości, przez co będą czuć się niezbyt komfortowo. A przecież są zaprojektowane specjalne stroje kąpielowe określone do różnych rodzai sylwetek, wystarczy tylko poprzeglądać i dobrać najlepszy dla siebie. Oto kilka podstawowych zasad, którymi powinnyśmy się kierować przy dobieraniu strojów kąpielowych.

Zatroszcz się o piękną sylwetkę za pomocą wyjątkowej bielizny

Modelka w bieliźnie
Piękna, kusząca bielizna to element garderoby, o który winna zadbać, każda dbająca o wygląd kobieta. Co istotne, wiele kobiet potwierdza, że uwielbia nosić ponętną bieliznę nawet, wtedy, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, jako że szykowna bielizna powoduje, że kobieta czuje się najzwyczajniej w świecie piękna i kusząca.

Jak skutecznie zrzucić zbędne kilogramy po po świątecznym objadaniu ?

święty mikołaj fitness
Święta to wspaniała okazja do wielu rzeczy, na jakie nie można przyzwolić sobie w innych dniach roku. Istnieją w ciągu roku przynajmniej dwa tego typu wydarzenia, ściśle powiązane z religią katolicką, ale na tyle głęboko zakotwiczone w kulturze świeckiej, że z odpoczynku od obowiązków i możliwości spotkania z rodziną na towarzyskim gruncie korzysta mnóstwo ludzi różnych religii, a także całkiem niewierzących.