Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: sylwetki

sylwetki

Zatroszcz się o piękną sylwetkę za pomocą wyjątkowej bielizny

Modelka w bieliźnie
Piękna, kusząca bielizna to element garderoby, o który winna zadbać, każda dbająca o wizerunek kobieta. Co ważne, mnóstwo pań przyznaje, że lubi nosić piękną bieliznę nawet, wtedy, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, bowiem szykowna bielizna sprawia, że kobieta czuje się po prostu piękna i kusząca.

Jak dopasować kostium kąpielowy do sylwetki

Bielizna damska
Panie niezbyt często wybierają się na plażę, bowiem boją się pokazywać swoje ciało. Uważają, iż tam będą zauważalne wszelkie ich krągłości i niedoskonałości, przez co będą czuły się niekomfortowo. A przecież są zaprojektowane nadzwyczajne stroje kąpielowe przeznaczone do różnorodnych rodzai figur, starczy tylko poprzeglądać i dobrać najlepszy dla siebie! Oto kilka głównych zasad, jakimi powinnyśmy się pokierować przy dobieraniu strojów kąpielowych.

Jak skutecznie zrzucić zbędne kilogramy po po świątecznym objadaniu ?

święty mikołaj fitness
Święta to doskonała okazja do mnóstwa rzeczy, na jakie nie powinno się przyzwolić sobie w pozostałych dniach roku. Mamy w przeciągu roku co najmniej dwa tego typu święta, szczególnie związane z religią chrześcijańską, ale na tyle mocno zakotwiczone w kulturze świeckiej, że z wolnego od pracy i możliwości spotkania z rodziną na towarzyskim gruncie korzysta mnóstwo osób różnych wyznań, i całkiem niewierzących.