Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: sylwetki

sylwetki

Jak dopasować kostium kąpielowy do sylwetki

Bielizna damska
Panie niezbyt często wybierają się na plażę, ponieważ boją się ukazywać swoje kształty. Sądzą, iż tam będą zauważalne wszelkie ich krągłości i słabostki, przez co będą czuły się niezbyt komfortowo. A przecież są zaprojektowane nadzwyczajne stroje kąpielowe przeznaczone do różnorodnych rodzai figur, starczy tylko poprzeglądać po czym dopasować najlepszy dla siebie. Oto parę podstawowych zasad, którymi powinnyśmy się pokierować przy dobieraniu kostiumów kąpielowych.

Zatroszcz się o piękną sylwetkę za pomocą wyjątkowej bielizny

Modelka w bieliźnie
Piękna, uwodzicielska bielizna to element garderoby, o który powinna zatroszczyć się, każda pielęgnująca swój wizerunek kobieta. Co ważne, wiele pań przyznaje, że uwielbia zakładać ponętną bieliznę nawet, wtedy, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, ponieważ szykowna bielizna powoduje, że kobieta czuje się po prostu piękna i kusząca.

Jak skutecznie zrzucić zbędne kilogramy po po świątecznym objadaniu ?

święty mikołaj fitness
Święta to doskonała okazja do mnóstwa rzeczy, na jakie nie powinno się przyzwolić sobie w pozostałych dniach roku. Mamy w przeciągu roku co najmniej dwa tego typu święta, szczególnie związane z religią chrześcijańską, ale na tyle mocno zakotwiczone w kulturze świeckiej, że z wolnego od pracy i możliwości spotkania z rodziną na towarzyskim gruncie korzysta mnóstwo osób różnych wyznań, i całkiem niewierzących.