Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: sylwetka

sylwetka

Jak wybrać jeansy? Do każdego rodzaju figury można dobrać właściwe spodnie. Istnieją takie możliwości

levis
Trzeba przyznać, iż zakup jeansów to dosyć osobista czynność, to moment, jak trzeba skonfrontować się z własną sylwetką. Kiedy mówimy o spodniach jeansowych nie chodzi tylko o figurę, lecz przede wszystkim o proporcje naszego ciała, które są z pewnością bardziej kluczowe niż sam rozmiar. Ta sytuacja sprawia, iż ponad 30 procent kobiet nie umie scharakteryzować kształtu swojej sylwetki, co niestety powoduje, że w swojej szafie mają kolekcję jeansów, która zamiast podkreślać zalety ich figury, czyni zupełnie odwrotnie. Pora to odmienić!

Dieta odchudzająca to niekoniecznie odmawianie sobie różnorodnych posiłków

dieta, odchudzanie
Obecnie znacznie częściej można dostrzec, jak sporo osób aktywnie próbuje uprawiać sport, by w taki sposób dbać o swoje zdrowie, a także stara się posiadać sylwetkę w jak najlepszej prezencji. Jednak nie zawsze jest tak, iż ruch fizyczny jest wystarczający do wypracowania wymarzonej sylwetki, dlatego że bardzo ważne jest, czym dana osoba się żywi.

Ubrania duże rozmiary sklep on-line może nam zaproponować

kobieta
Czy powiemy, gdzie zainkasujemy większe ubrania?

Najczęściej w marketach są rzeczy w mniejszych wielkościach, które zazwyczaj możemy napotkać obserwując ludzi spacerujących ulicami. Mimo wszystko prawda jest taka, że będzie sporo osób, które noszą większe rozmiary, a wówczas ma szansę się okazać, że będą one sfrustrowane tym, jak trudno okazuje się być im kupić coś dobrego dla siebie.

Sklep z większymi gabarytach ciuchów

ubranie
Sporo dam boryka się z różnymi niedoskonałościami własnej figury. To nie oznacza że nie mogą odpowiednio wyglądać. Niezależnie od wieku i wielkości kilogramów do ukrycia, prawidłowa postawa i odpowiednio dobrana odzież dla puszystych będzie zawsze prezentować się ładnie i schludnie. Bardzo znaczącą sprawą jest odzież spodnia korygująca.
Jeśli mimo zastosowania rozmaitych sztuczek pragniesz mieć pewność, że żadna fałdka nie wyskoczy, zdecyduj się na kupno bielizny korygującej sylwetkę. Na rynku jest niezwykle duży asortyment, na pewno coś dla siebie odnajdziesz. Musi być idealnie dobrana i wygodna.

Idzie wiosenny czas – czas na metamorfozy

Blondynka o bujnych włosach
Wiosna i lato to pory roku, w ciągu których nagminnie ludzie decydują się na przemiany. Czasem są one trudniejsze, np. przeprowadzka, a czasem niewielkie. Najczęściej Panie chcące zobaczyć na sobie jakąkolwiek metamorfozę decydują się na odmienną fryzurę. Krótsze ścięcie lub inny kolor włosów to często wybierane możliwości. Jakich środków używają specjaliści do pełnienia tego rodzaju zabiegów?

Sezon letni to idealna pora roku, by zaprezentować w stylowych ubraniach

sukienki
Lato to najlepsza pora roku, by zaprezentować w stylowych ubraniach. Wiele pań obawia się próbować z żywymi kolorami, zupełnie niepotrzebnie, gdyż kolorowe ubrania idealnie sprawdzają się latem. Warto w ten sposób odświeżyć nieco swoją letnią szafę i nie bać się zmian. Jeśli nie mamy koncepcji na to, jak chciałybyśmy wyglądać i co kupić na letnich wyprzedażach należy zawczasu zasięgnąć porady stylistki. Naturalnie nie każdego stać na taką usługę, wówczas nierzadko wiele dobrych porad przeczytamy na blogach o modzie.