Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: swetry

swetry

Zbliża się zima. W sklepach zaczynają pojawiać się ciuchy z nowych kolekcji. Co będzie najbardziej popularne w tym sezonie?

wełna mineralna
Praktycznie każda dziewczyna chciałaby ubierać się elegancko. Praktycznie co roku kupujemy nowe ciuchy, jednak nie da się zaprzeczyć, że moda co roku nieco się zmienia. Z tego względu warto na bieżąco śledzić wszelkie trendy – jeżeli chcesz być na bieżąco, wtedy regularne przeglądanie blogów modowych oraz czytanie czasopism branżowych niewątpliwie jest właściwie koniecznością. Jeśli jednak nie masz na to wystarczająco dużo czasu, wtedy łatwo możesz skorzystać z naszej ściągawki.

Moda, trendy, nowości, ubrania, akcesoria, buty – czyli całkowicie wszystko dla każdej prawdziwej kobiety, która idealnie wie czego chce.

Modna kobieta
Jak wiadomo że moda ustępuje i wciąż się zmienia. Częstokroć zdarza się też, że wraca. Jedna kobieta idzie naprawdę skrupulatnie za modą, a druga weźmie z niej tylko to co chce. Prawda jest taka, że w największej mierze ma się nam podobać to, co na siebie zakładamy i nam ma być w tym dobrze.

Pora na lumpeksy

Wieszaki na ubrania
Pragniesz być oryginalna, chcesz odziewać się tak jak ci pasuje, lecz znane sklepy proponują jedynie skrojone dla potrzeb większości ubrania? Nie chcesz prezentować jak wszyscy pozostali, nie chcesz być jak osoba z gazetki promocyjnej. Zdajesz sobie sprawę, czego możesz oczekiwać, gdy pójdziesz się do znanego sklepu z ubraniami, a co jak pragniesz znaleźć swój styl?