Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: sweter

sweter

Wybór właściwej dzianiny

Owca
W dzisiejszych czasach wszyscy starają się zaskakiwać. Szczególnie, jeżeli mowa o modzie. Ale prawda jest taka, że wszyscy są powtarzalni, większość pomysłów była już kiedyś wykorzystana, a teraz po prostu są one połączone w inny sposób. To nic złego, bo trudno o coś nowego w modzie. Ważna jest świeżość i próba bycia kreatywnym. Ale, jeżeli chodzi o dzianiny, które sprawdzą się idealnie w zwykłych outfitach, to należy pamiętać, że świetna na pewno okaże się dzianina wełniana.

W jaki sposób mądrze skompletować odzież?

garderoba
Szafa – co winno się w niej znaleźć? Jak wyposażyć swoją garderobę, aby już nigdy nie narzekać, że nie mamy w co się ubrać? Większość z nas ma sporo ubrań. Spodnie, koszule, sweter, marynarki, spódnice i sukienki – niekiedy wręcz nie mieszczą się one w szafie. A mimo to stale kupujemy kolejne i kolejne. Odwiedzamy centra handlowe, małe sklepiki, bazary i second handy. I w każdym z tego rodzaju miejsc jesteśmy w stanie kupić coś, co nam się przyda. A mimo to gdy nadejdzie jakakolwiek ważna okoliczność i tak narzekamy, że nie mamy co na siebie włożyć – obuwie nie pasuje do torebki, spódnica do czapki, a rękawiczki do płaszcza. I tym sposobem znów musimy pójść na zakupy i wydać kolejne pieniądze. Komu z nas nie przydarzył się tego rodzaju scenariusz?

Jak dobrze jest ubierać się na zimę? Jak prezentować się modnie, lecz jednocześnie czuć się jak najbardziej swobodnie?

buty ziomowe
Klimat w Polsce jest bardzo zmienny, lecz jest możliwe by się do tego przyzwyczaić. Występują u nas cztery pory roku, przynajmniej w teorii, bo w praktyce coraz bardziej ulega to zmianą i możemy powiedzieć, iż zaczynają przeważać ciepłe, nawet upalne lata i nieprzewidywalne zimy. W czasie zimowym może być w związku z tym niesamowicie mroźno, lecz także nadspodziewanie ciepło. Niemniej, jeżeli chodzi o dzisiejsze zapatrywania, to raczej jest szansa na mroźniejszą zimę, do jakiej trzeba się przygotować.

Modne swetry na chłodniejsze pory roku

swetry damskie
Nie każdy kocha jesień i zimę. Jest szaro i ponuro i trudno się rano podnieść z łóżka. Ale, gdy wyciągniemy z szafy psujące ciuchy od razu przyjemniej będzie przetrwać gorszy czas. Wszystkie kobiety kochają swetry. A w jakim momencie je nosić, jeśli nie właśnie jesienią i zimą. Wszystkie swetry damskie są rzeczywiście fajne, musimy tylko umieć je odpowiednio dopasować do całej stylizacji. Inny sweter będzie pasował do siedzenia przy kominku, a inny można ubrać do pracy.