Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: sweter

sweter

Wybór właściwej dzianiny

Owca
W obecnych czasach każdy stara się zaskakiwać. Szczególnie, jeśli chodzi o modę. Jednak prawda jest taka, że większość ludzi jest powtarzalna, większość idei została już dawniej wykorzystana, a obecnie po prostu są one łączone inaczej. To nic złego, bo trudno o coś nowego w modzie. Istotna jest świeżość i kreatywność. Jednak, jeżeli chodzi o dzianiny, które sprawdzą się świetnie w codziennych outfitach, to warto pamiętać, że świetna na sto procent okaże się dzianina wełniana.

Jak dobrze jest ubierać się na zimę? Jak prezentować się modnie, lecz jednocześnie czuć się jak najbardziej swobodnie?

buty ziomowe
Klimat w naszym kraju zmienia się nieustannie, ale w miarę łatwo się do tego przyzwyczaić. Występują u nas cztery pory roku, tak powinno być w teorii, bo w praktyce wciąż bardziej ulega to zmianą i można powiedzieć, że zaczynają dominować ciepłe, nawet gorące lata i nieprzewidywalne zimy. W okresie zimowym może być więc niesamowicie mroźno, lecz również nadspodziewanie ciepło. Jednak, jeśli chodzi o stan obecny, to raczej jest szansa na bardzo mroźną zimę, do jakiej musimy się przygotować.

W jaki sposób mądrze skompletować odzież?

garderoba
Szafa – co winno się w niej znaleźć? Jak wyposażyć swoją garderobę, aby już nigdy nie narzekać, że nie mamy w co się ubrać? Większość z nas ma sporo ubrań. Spodnie, koszule, sweter, marynarki, spódnice i sukienki – niekiedy wręcz nie mieszczą się one w szafie. A mimo to stale kupujemy kolejne i kolejne. Odwiedzamy centra handlowe, małe sklepiki, bazary i second handy. I w każdym z tego rodzaju miejsc jesteśmy w stanie kupić coś, co nam się przyda. A mimo to gdy nadejdzie jakakolwiek ważna okoliczność i tak narzekamy, że nie mamy co na siebie włożyć – obuwie nie pasuje do torebki, spódnica do czapki, a rękawiczki do płaszcza. I tym sposobem znów musimy pójść na zakupy i wydać kolejne pieniądze. Komu z nas nie przydarzył się tego rodzaju scenariusz?

Modne swetry na chłodniejsze pory roku

swetry damskie
Nie każdy kocha jesień i zimę. Jest szaro i ponuro i trudno się rano podnieść z łóżka. Ale, gdy wyciągniemy z szafy psujące ciuchy od razu przyjemniej będzie przetrwać gorszy czas. Wszystkie kobiety kochają swetry. A w jakim momencie je nosić, jeśli nie właśnie jesienią i zimą. Wszystkie swetry damskie są rzeczywiście fajne, musimy tylko umieć je odpowiednio dopasować do całej stylizacji. Inny sweter będzie pasował do siedzenia przy kominku, a inny można ubrać do pracy.