Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: spódnica

spódnica

Jak współczesna elegantka kupuje wierzchnie ubranie na jesienną pogodę

kurtka
Liście na koronach drzew zaczynają żółknąć, dając tym samym sygnał, że nieubłaganie przybliża się jesień, czyli pora roku kojarzona zwyczajowo z deszczem. Kolejny wrześniowy dzionek warto rozpocząć nie tylko smakowitą kawą i zakupionym w piekarni ciastem, ale i sprawdzeniem, czy na regale w sieni znajduje się solidny parasol. Podczas opadów z dokuczliwym wiatrem może on jednak zawieść, a jego właściciel wróci do domu przemoczony i obrażony na cały świat. Biorąc pod uwagę przedstawioną wyżej sytuację, większość osób decyduje się na kupno specjalnego odzienia na pogodę pod psem.

Dzianina wełniana – ekologiczne materiały do produkcji własnych tworów

owca
W naszych czasach wszystko łatwiej kupić. Parę lat temu problemem było kupienie super materiałów, a obecnie jest ich bardzo dużo. Musimy tylko upewnić się, jakie materiały będą nam niezbędne. Świetną opcją, szczególnie na zimniejsze pory roku jest dzianina wełniana. To idealna dzianina na koszulki na długi rękaw, albo na spódnice lub sukienki.

Rzeczy niezbędne w szafie w tym sezonie? – ubrania z dzianiny!

tkanina
Czy wiesz, co mają ze sobą wspólnego pończochy, delikatne bluzeczki, ale też swetry? Mimo że skrojone są z różnorakich materiałów, ich włókna tkane są w splocie dzianinowym. Najprościej rzecz ujmując, dzianina to maszynowe robótki na drutach. Dzianiny znalazły szereg zastosowań w przemyśle odzieżowym dzięki niewątpliwym zaletom: elastyczności, przewiewności, które wnoszą multum korzyści do damskiej konfekcji.

Starajmy się ubierać wygodnie!

spodnie
Moda to nie nauka, a więc nie ma w tej branży w zupełności niezawisłych praw. Chodzi o to, że autentycznie wszyscy mamy całkowite prawo ubierać się dokładnie tak jak chcemy. I zasadniczo we wszystkich przypadkach mamy dużo racji, bo w końcu kto rzekł, iż powiedzmy krótkie spodenki meskie są niegodne? Chociaż należy pamiętać, że ludzie są tylko ludźmi, wszyscy jesteśmy zwierzętami stadnymi, przyszło nam żyć w takim społeczeństwie, które kocha oceniać innych. To sprawia, iż trzeba w umiejętny sposób przestrzegać norm. W tym tekście o tym jak ładnie się ubierać, najzwyczajniej bardzo godnie. Pamiętajmy, że chociaż jesteśmy wolnymi jednostkami, w żadnym razie nie możemy deprecjonować zasady mody!

Skarpety jako część odzienia, bez którego nie da się funkcjonować.

Skarpetki
Kiedy zaczynamy rozmawiać o ubiorze, mamy na myśli nie tylko spodenki, spódnicę czy koszulę, ale również bieliznę. Określana jest ona podstawą od której rozpoczynamy codzienny rytuał ubierania się. Dbamy o to by była świeża i czysta z racji wygody oraz schludności własnej. Mówiąc o bieliźnie, na usta podsuwa się odpowiedź, iż chodzi o skarpety.

Gdzie zamawiać ciuchy? Najświeższe trendy z branży modowej oraz kilka praktycznych podpowiedzi dla eleganckich dziewczyn

imagine24.pl
Praktycznie nie trzeba ukrywać, że każda dziewczyna lubi być fajnie ubrana i podobać się facetom. To zwykle dlatego tak dużą popularnością cieszą się przykładowo blogi modowe – szukamy tam zazwyczaj interesujących inspiracji, które pozwolą nam na wybranie eleganckiego, ale równocześnie zwracającego uwagę i zapadającego w pamięć stroju. Praktycznie każda kobieta chce wyglądać oszałamiająco nie tylko od święta, ale także na co dzień.