Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Monthly Archive: Październik 2018

W okresie kiedy nasza pociecha staje się dorosłe

chłopiec
Rodzice małej córki, najczęściej mama, prędzej czy później staną w obliczu zdania wypowiedzianego przez małą damę „mamo, tatusiu, ja już chce być dorosła”. Zazwyczaj taka deklaracja jest wygłaszana przez 8 czy 9 latkę. Opiekunowie w powyższej sytuacji stają przed wyborem jak sprawić, żeby ich Małgosia poczuła się troszkę doroślej. Z pewnością mamę w takiej chwili z jednej strony ogarnia niemałe wzruszenie, a z drugiej strony troszkę bawią tak kategoryczne słowa u tak małej dziewczynki. Z pewnością jednym ze sposobów w zasobie rodziców jest zlecenie córce jakiejś odpowiedzialnej roli w domu, którą dotąd wykonywała mama czy tatuś.

Zlokalizowane w centrum Łodzi butiki oferujące okazjonalne oraz oryginalne stroje wieczorowe.

suknia na uroczystości
Łódź określane mianem miasta filmowego. To tutaj mieści się znana Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna. Nie powinno się zatem co dziwić, iż ściąga spore rzesze ludzi zafascynowanych sztuką filmową jednak nie tylko. W danym mieście również wyjątkowo dobrze prosperują różnego typu butiki, gdzie suknie wieczorowe są numerem jeden wśród najlepiej sprzedającego się asortymentu.

Pierścionki srebrnewspaniale się prezentują

pierścionek

Srebrna biżuteria ciągle pięknie wygląda

Okazują się być takie komplety biżuterii, które pasują do każdej stylizacji i do każdej okazji, dlatego tak istotne jest to, żeby mieć w swojej szkatułce srebrną biżuterię. Do wszystkiego będzie pasować, ciągle prezentuje się gustownie, a co tak samo ważne to fakt, że możemy mieć z niej calutkie zestawy: kolczyki, wisiorki, pierścionki, bransoletki a także zegarki. To wszystko sprawi, że taka całość będzie się prezentowała naprawdę niesamowicie.

Od czasu do czasu warto poszaleć ze swoim ubraniem

koszulka
Na co dzień chodząc do pracy ubieramy się zgodnie z dress kodem, który w niej istnieje. Wiemy czy musimy pracować w garniturze, czy wystarczy koszula i spodnie dżinsowe. Nie mniej w chwilach wolnych warto poszaleć ze swoim strojem oraz nie trzymać się sztywno narzuconych modeli. Teraz w wielu miejscach możemy znaleźć śmieszne koszulki męskie, na których znajduje się śmieszny napis, albo rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.