Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Monthly Archive: Październik 2018

W okresie kiedy nasza pociecha staje się dorosłe

chłopiec
Rodzice małej córki, najczęściej mama, prędzej czy później staną w obliczu zdania wypowiedzianego przez małą damę „mamo, tatusiu, ja już chce być dorosła”. Zazwyczaj taka deklaracja jest wygłaszana przez 8 czy 9 latkę. Opiekunowie w powyższej sytuacji stają przed wyborem jak sprawić, żeby ich Małgosia poczuła się troszkę doroślej. Z pewnością mamę w takiej chwili z jednej strony ogarnia niemałe wzruszenie, a z drugiej strony troszkę bawią tak kategoryczne słowa u tak małej dziewczynki. Z pewnością jednym ze sposobów w zasobie rodziców jest zlecenie córce jakiejś odpowiedzialnej roli w domu, którą dotąd wykonywała mama czy tatuś.

Najmodniejsze w tym miesiącu są koszulki z głębokim dekoltem , a także obuwie Cormax

Damska bluzka w grochy
Każdy z nas uwielbia czas, kiedy do naszego państwa zbliża się prawdziwa wiosenna aura. Wszystko budzi się do życia zaczynając od roślin, kończąc na zwierzętach, jakie zapadły w sen zimowy. Na dodatek każdy człowiek w okamgnieniu ma inne nastawienie do egzystowania, bowiem promienie słońca dają motywację do pracy.

Obuwie i odzież wysokiej jakości

czarne buty damskie
Niewysokie ceny połączone z doskonałą jakością to obecnie już nie problem. Głównie widać to po teraźniejszym asortymencie popularnych na rynku producentów obuwia, którzy zadziwiają doskonałością proponowanych obecnie możliwości. Wśród nich odnajdziemy najróżniejsze i stale trendy buty skórzane, jakie okażą się niezawodne we wszystkich porach roku.

Zlokalizowane w centrum Łodzi butiki oferujące okazjonalne oraz oryginalne stroje wieczorowe.

suknia na uroczystości
Łódź określane mianem miasta filmowego. To tutaj mieści się znana Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna. Nie powinno się zatem co dziwić, iż ściąga spore rzesze ludzi zafascynowanych sztuką filmową jednak nie tylko. W danym mieście również wyjątkowo dobrze prosperują różnego typu butiki, gdzie suknie wieczorowe są numerem jeden wśród najlepiej sprzedającego się asortymentu.

Co należy wiedzieć o skarpetkach?

Wygodne skaperty do butów
Skarpety są doskonałymi pomysłami prezentowymi, lecz naturalnie nie tylko. Należy mieć na uwadze, że sporo właśnie od nich zależy. A więc jeśli będziemy tak jakby chodzili w złych skarpetkach, w automatyczny sposób zmniejszamy własny komfort życiowy. To nie jest większa przesada – można śmiało powiedzieć, że choć często kompletnie nie patrzymy na temat własnych skarpet, to jakby nie patrzeć są istotną częścią naszej garderoby. Miejmy ogromną nadzieję, iż sporo większa liczba osób będzie zwracać właśnie na to swoją uwagę. Chodzi w tym momencie o skarpety damskie, lecz także męskie!

Pierścionki srebrnewspaniale się prezentują

pierścionek

Srebrna biżuteria ciągle pięknie wygląda

Okazują się być takie komplety biżuterii, które pasują do każdej stylizacji i do każdej okazji, dlatego tak istotne jest to, żeby mieć w swojej szkatułce srebrną biżuterię. Do wszystkiego będzie pasować, ciągle prezentuje się gustownie, a co tak samo ważne to fakt, że możemy mieć z niej calutkie zestawy: kolczyki, wisiorki, pierścionki, bransoletki a także zegarki. To wszystko sprawi, że taka całość będzie się prezentowała naprawdę niesamowicie.

Od czasu do czasu warto poszaleć ze swoim ubraniem

koszulka
Na co dzień chodząc do pracy ubieramy się zgodnie z dress kodem, który w niej istnieje. Wiemy czy musimy pracować w garniturze, czy wystarczy koszula i spodnie dżinsowe. Nie mniej w chwilach wolnych warto poszaleć ze swoim strojem oraz nie trzymać się sztywno narzuconych modeli. Teraz w wielu miejscach możemy znaleźć śmieszne koszulki męskie, na których znajduje się śmieszny napis, albo rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.