Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Monthly Archive: Lipiec 2017

W jaki sposób uchować naturalne piękno młodego ciała?

kokos
Każda dziewczyna wie, iż piękno będzie dość ulotne, a zaniedbywanie własnego ciała bardzo przyspiesza jego zanikanie. Dlatego również właściwie każda kobieta wie, jak istotna będzie regularna pielęgnacja skóry. W dzisiejszych czasach w sklepach mamy do doboru tysiące produktów o pięknych nazwach, jakich marketingowcy gwarantują nas o wspaniałym działaniu już w ciągu 14 dni i cerze nie do poznania.

Dlaczego nie dobrze jest sugerować się wyłącznie najnowszymi trendami ale posiadać własny sposób ubierania oraz wyczucie estetyki

torebka damska
Obecne nurty modowe odzwierciedlają dzisiejszy świat – są kontrastowe, są zadziwiające, bywają spokojne, czasem są szybko przemijające a czasami długie. Trend modowy to element kultury tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy wiedzieć dokąd pójść, trzeba też wiedzieć jak pójść.

Jakie materiały stosuje aktualny odzieżowy przemysł, jakie zalety ma klasyczna wełna.

dzianiny futerkowe
Odzieżowy rynek zużywa ogromne ilości materiałów i tkanin, z których szyje się różnego rodzaju ubrania. Tak naprawdę to projektant konkretnego rodzaju odzieży decydował będzie o tym, jakie odmiany i wzory zastosuje, aby ostateczny produkt spełniał wszystkie oczekiwania. A projektanci mają najróżniejszych możliwości faktycznie sporo, gdy z samych rodzajów materiałów jest kilkaset różnych rodzajów, a każdy z nich występuje w wielu tysiącach odmian i kolorów. Wybór jakiejś tkaniny uzależniony będzie od tego, co się będzie z niej chciało uszyć. Zupełnie co innego potrzebne będzie, jeśli do uszycia jest garnitur albo koszula, a co innego jeżeli będzie trzeba zrobić grubą zimową kurtkę czy przytulny koc. W przypadku tego ostatniego stosuje się najróżniejsze dzianiny futerkowe, jakie jak można wywnioskować po ich nazwie, będą przypominać swoim wyglądem i fakturą prawdziwe futro. Dzianiny takie oferowane są w ogromnej ilości rodzajów i odmian, dzięki czemu projektanci mają niezwykle dużo możliwości.