Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Monthly Archive: Lipiec 2015

Jest upalnie i chciałbyś loda? Nie musisz biec do sklepu, wystarczy łatwy przepis na zrobienie swojego. Poniżej ciekawa propozycja

lody
Każdy z nas może zrobić sobie wspaniałe lody, na które faktycznie jest bardzo ciekawa receptura. Do ich przygotowania konieczne nam będą następujące składniki: 600 mililitrów śmietany kremówki trzydzieści sześć procent, 200 g cukru kryształu, 50 gram gorzkiej czekolady, cztery jajka, 2 laski wanilii, 3 łyżki kakao o raczej niskiej zawartości tłuszczu, jedna szklanka malin, owoce i świeże listki mięty do dekoracji.

Skarpety jako część odzienia, bez którego nie da się funkcjonować.

Skarpetki
Kiedy zaczynamy rozmawiać o ubiorze, mamy na myśli nie tylko spodenki, spódnicę czy koszulę, ale również bieliznę. Określana jest ona podstawą od której rozpoczynamy codzienny rytuał ubierania się. Dbamy o to by była świeża i czysta z racji wygody oraz schludności własnej. Mówiąc o bieliźnie, na usta podsuwa się odpowiedź, iż chodzi o skarpety.

Buty sneakers damskie oraz sneakers new balance – najmodniejsze obuwie, które ma w własnej szafie nie tylko każdy nastolatek, ale każda jednostka interesująca się trendami

sneakers
Bardzo dużo ludzi zwraca uwagę na własny wygląd. Wiąże się to przede wszystkim z typem pracy, jaką posiadają, w której muszą stosownie się prezentować, ale też z tym jak postrzegają ich inne osoby. Współcześnie króluje moda, aby wyglądać jak najlepiej oraz jak najbardziej modnie zgodnie z aktualnymi trendami.

Znów na ulicach królują niezawodne oraz stylowe aktówki męskie, które są idealne na każdą okazję

mężczyzna
Wraz z przyrostem temperatury, rośnie również liczba osób jakie jesteśmy w stanie zauważyć na ulicy, na plantach czy jadących na rolkach. Temu wszystkiemu sprzyja piękna, słoneczna pogoda, która pobudza wszystkich do wyjścia. Równocześnie powinniśmy zacząć podglądać co danego roku będzie na czasie i w co powinno się zainwestować, tak aby po kilku dniach tego nie żałować.