Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Monthly Archive: Marzec 2015

Bardzo często wybieramy odzież z drugiej ręki. Czemu tak się dzieje, co optuje za tym wyborem. O co w tym właściwie chodzi?

secondhand
Second-handy, a więc tak zwane „lumpeksy” przeżywają aktualnie drugą młodość. Sklepy z mniej kosztowną odzieżą są doceniane z reguły przez osoby, które lubią być kreatywne, pragną być widoczne się spośród innych. Second-hand gwarantuje im taką szansę, gdyż ubieranie się pod dyktando znanych marek ubraniowych jest mało unikalne i kreatywne.

Coraz większa popularność sklepów z odzieżą używaną. Czemu tak się dzieje? To jedynie tymczasowa moda czy już stała tendencja?

wieszaki na ubrania
Przez jakiś czas sklepy z odzieżą używaną nie mogły cieszyć się za bardzo dużą popularnością. Główne powody takiej sytuacji, to niezbyt dobre przekonanie, że odzież z tych sklepów jest niezbyt wysokiej jakości, iż raczej nie powinniśmy z niej korzystać, gdyż to jakieś niewiadomego pochodzenia ciuchy. Na szczęście dzisiaj ta sytuacja się odmieniła, więc coraz więcej ludzi korzysta z tego typu okazji.

Czy wskazane jest wykorzystywać pas przepuklinowy?

Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Każdy z nas chce utrzymać swój organizm w należytym stanie przez wiele lat. Niemniej natomiast doskonale wiemy, że na wynik czasu nasze ciało wystawione jest na działanie wielu czynników, jakie nie wpływają pozytywnie na jego kondycję. Nieprzerwany stres oraz pośpiech, ale również czynniki genetyczne niejednokrotnie mogą powodować liczne dolegliwości, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć.

Śpiwory Małachowski osłonią nas przed nieprawdopodobnym mrozem

Obóz harcerski
Kupując sandały Source nie będziemy żałowali decyzji

Im więcej maszerujemy, tym mocniej zależy nam na tym, aby buty były dopasowane, nie obcierały i właściwie trzymały kostkę. Przez to właśnie tak sporo ludzi, zwłaszcza tych, którzy kochają długie marsze, decyduje się na sandały Source. Okazują się one właściwie wyprofilowane, dzięki czemu podeszwa natychmiast dopasowuje się właściwie do stopy, w dodatku mają umacniane paski, które odpowiednio trzymają nogę, przy jednoczesnym zapobieganiu otarciom i odciskom.