Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Monthly Archive: Styczeń 2015

Od czasu do czasu warto poszaleć ze swoim ubraniem

koszulka
Na co dzień idąc do firmy ubieramy się idealnie z dress kodem, który w niej panuje. Powiemy czy musimy chodzić w garniturze, czy starczy koszula i spodnie dżinsowe. Nie mniej w momentach wolnych należy zaszaleć ze swoim ubiorem i nie trzymać się sztywno narzuconych modeli. Obecnie w wielu miejscach możemy znaleźć śmieszne koszulki męskie, na których znajduje się zabawny napis, albo rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.

W jaki sposób szukać najwygodniejszych butów do joggingu?

buty nike
Zdrowy styl życia jest coraz bardziej popularny, dzięki czemu wielu ludzi rozpoczęła uprawianie joggingu czy innych form biegania. Chociaż może się zdawać, że najważniejsze są chęci, tak w gruncie rzeczy przede wszystkim liczy się strój, a jego fundamentalną częścią są buty. Odpowiednie buty powinny być dobrane do naszego typu stopy i stylu w jakim biegamy, żebyśmy odczuwali jak największy komfort.

Teczki męskie wśród ofert

teczka z dokumentami
Nowe propozycje teczek zrobionych ze skóry to stały element asortymentu specjalistów. Producent dokłada mnogości starań do tego, by proponowane przez niego teczki wpasowywały się w aktualne oczekiwania konsumentów. Panowie decydują się na niewyszukane, proste modele teczek, jakie dodadzą ich stylizacjom elegancji. Wyjątkowe teczki męskie to także wyjątkowo komfortowy gadżet, więc poleca się postawić na ten o idealnym modelu dla siebie. Wybór jest bardzo duży, co zachęca do dokonywania zakupu.

Puch jako jeden z najdoskonalszych tworów natury stosowany w tworzeniu kurtek puchowych.

Zimą najbardziej lubimy te trendy, jakie nie przymuszają do wyboru: być modnym i zziębniętym czy nie patrząc na kreatorów, poddać się dyktatowi aury? Puchowa kurtka to rozstrzygnięcie owego utrudnienia. Stylów, fasonów i kolorów puchówek jest taka ilość, że znajdzie się coś na wszelaki gust. W polskim mroźnym klimacie posiadanie chociaż jednej kurtki puchowej to przymus.

Skrótowy rejestr kobiecych toreb, czyli jak dobrze je dobierać i nie oszaleć

kobieta z dużą ilością toreb
Ten reportaż zaczniemy w nieco nietypowy sposób, a mianowicie od pytania: jaki element kobiecej garderoby musi bez dwóch zdań pasować do kozaczków? Zdecydowana większość pań odpowie, że chodzi w tym miejscu o apaszkę, względnie jesienne rękawiczki. A my ze swojej strony dodamy jeszcze torebki ze skóry oraz te uszyte z skaju. Mimo że część projektantów wcale nie sądzi, że buty i torebki mają stanowić idealnie zgrany duet, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dokonać niewielkich oględzin damskich torebek.

Do czego nosić skórzane torebki?

Torebka damska kuferek skórzany Ynes
Mówi się, że damska torebka pomieści wszystko. Telefon, tusz do rzęs czy ulubiona zabawka dziecka – to tylko niektóre przykłady. Ale aby długo nam służyła, musi być zrobiona z porządnego, trwałego materiału i posiadać mocne szwy. To, z czego wykonana jest torebka, ma nie tylko estetyczne, lecz praktyczne znaczenie i przede wszystkim decyduje o jej jakości. Dlatego właśnie panie tak bardzo pokochały torebki skórzane.