Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Monthly Archive: Grudzień 2014

Swetry damskie idealnie mogą zastąpić marynarkę

images
Jesienią musimy zaopatrzyć się w swetry damskie Kiedy przychodzą chłodniejsze dni, zazwyczaj wyciągamy z szaf cienkie kurtki i marynarki, które ubieramy jako wierzchnie odzienie. Jednak w teraźniejszym sezonie jesień/zima projektanci mody proponują nam całkowicie inne rozwiązanie, a polega ono na noszeniu swetrów. Różnej grubości idealnie sprawdzą się zarówno na zimniejsze wieczory, jak oraz zimne poranki.

Specjalna oferta ubrań dla ludzi puszystych.

półka z ciuchami
Wyjątkowa propozycja handlowa strojów dla ludzi z nadwagą jest tym, z czym teraz da się zetknąć bardzo często. Znaczną uwagę bowiem poświęca się temu, żeby również te osoby miały się w co ubrać i żeby pozostawały to dla nich ubrania wygodne. W latach ubiegłych nie kładziono na to takiej wagi, gdyż standardy piękna skłaniały się nade wszystko w stronę ludzi szczupłych. Jednak obecnie da się dostrzec wyraźne zmiany na tym polu.

Moda na bieganie, która uczyniła z tej czynności w ostatnim czasie swego rodzaju trend życia.

bieganie po plaży
Osoby, które zainteresowane są wyjątkowo zdrowym stylem życia a także sportem mają możliwość dokładnie dostrzec, iż w ostatnim czasie wyjątkowo popularne zostało bieganie. Zachęcają do tego tak samo sportsmenki, jak i osobistości ze świata show biznesu, a przez to, że tak wiele ludzi w telewizji rozmawia o bieganiu sporo pozostałych mogło się do tego zachęcić. Z tego względu, jeżeli ktokolwiek sam rozmyśla na serio o swoim stanie zdrowia a także o tym, by robić cokolwiek dla siebie powinien właśnie pomyśleć o biegach. Ta czynność albowiem działa nie tylko na kondycję fizyczną, lecz i na psychikę.

Moda na co dzień czyli co ubierać na siebie, aby wyglądać naprawdę oryginalnie.

rozpianany sweterek
Co roku, gdy najwięksi producenci mody zaczynają pokazywać swoje nowe kolekcje, w wielu damskich szafach może się pojawić niewielka rewolucja. Okazuje się nagle, że kilkanaście kreacji kupionych raptem przed rokiem w obecnym sezonie nie będzie miało racji bytu, gdyż kolor stał się niemodny lub popularne są zupełnie inne fasony. Wiele pań ślepo idzie za takimi zachowaniami, i jeśli tylko jakiś celebryta włoży na siebie coś nietypowego, to zaraz co druga mijana na ulicy pani ma ubrane coś podobnego.

Czy mężczyźni noszą portfele? A może wolą hałasowanie miedziankami ukrytymi w kieszeniach?

Podobno bardzo wielu mężczyzn nie lubi portfeli. Preferują oni nakładać sobie spodnie brzęczącymi monetami, a karty trzymać gdzie popadnie. Na szczęście coraz więcej facetów przekonuje się do takich przyborów jak portfele męskie. Nie bez przyczyny w tejże materii jest fakt, że występują coraz to modniejsze a także bardziej bardziej trendy prototypy, które już samym stanem sprawiają, że człowiek chce go posiadać.

W co powinien wyposażyć się obecnie mężczyzna z klasą?

Biznesman
Duża część z nas dobrze wie, że sprawa utrzymania pociągającego wyglądu często zdeterminowana jest od naszego odzienia wierzchniego. Wobec takiej sytuacji w wielu przypadkach sprawiamy wszelkie wysiłki, abyśmy mogli cieszyć się dużą atrakcyjnością naszej osoby. Praktyka wyraźnie pokazuje, że w większości wypadków zwiedzamy sklepy odzieżowe, w których możemy odszukać mnóstwo elementów naszej powszedniej garderoby. W tym miejscu powinno się zauważyć, że moda zmienia się niezwykle dynamicznie, dlatego posiadanie przez nas atrakcyjnych stylów z branży odzieżowej przeważnie ma charakter krótkotrwały.

Co najlepiej zrobić z chaosem, który kołata nam się w głowie? Jak zdyscyplinować nieuporządkowane ”myślokształty”?

szafa z ciuchami
Czasami można się zastanawiać, co uczynić z tego typu wszystkimi wątpliwościami, które chodzą nam po głowie. Czy uda się je w jakiś sposób usunąć, zminimalizować ich wpływ, być może jest coś, co sprawi, że nie będą się aż tak naprzykrzać? Może je jakoś zagłuszyć albo sprawić, aby tak głośno nie dochodziły do głosu, nie psuły humoru, kiedy wszystko wydaje się być w porządku. Oczywiście, nie ma tak prosto. Najlepiej je zaakceptować, gdyż to gwarantuje znacznie zdrowsze podejście do niektórych spraw. Nawet tak błahych, jak codzienne wybory. Jak chociażby który kefir kupić w sklepie, czy w co się dziś ubrać.

Standardowe dodatki takie jak np. obuwie jako odpowiedni składnik przy tworzeniu oryginalnego stroju.

kobieta w białej koszuli
Trend miejski to złączenie charakterystycznej niezależności z modnymi i przyciągającymi oczy dodatkami. Dzięki niemu możemy ubierać się na luzie a także w sposób luksusowy, a równolegle nasze stylizacje zostają atrakcyjne. Obuwie jest znaczącym elementem stylu miejskiego. Mogą ustanawiać klasyczną odrobinę naszego look’u albo wprost przeciwnie, być owym ekstrawaganckim akcentem. Jak to mówią klasyka broni się sama. Klasyczne czółenka na niezbyt wysokim obcasie, baleriny, modne rzymianki… wszystkie owe tradycyjne alternatywy zezwolą wygodnie spędzić na ulicach miasta nawet cały dzień.