Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Monthly Archive: Sierpień 2014

Dlaczego warto kupować markowe buty?

buty w skepie sportowym
Niemało osób wybiera wyłącznie oryginalne ciuchy, w tym również buty. Są jednak i tacy, którzy sądzą, iż jest to zupełnie zbyteczne, a za modną nazwą w rzeczywistości nie kryje się wcale lepsza jakość. Czy jest to prawda? Czy jednak markowe buty są lepsze? Jeżeli ciągle zastanawiasz się, czy rzeczywiście opłaca się poświęcić nieco więcej pieniędzy na oryginalne obuwie, powinieneś zaznajomić się z paroma argumentami, które mogą cię przekonać do markowego obuwia.

Nike – od lat jedna z najbardziej cenionych marek sportowych na świecie

pary butów nike
Jeszcze jakiś czas temu ubrania sportowe nie odznaczały się tak wielkim zainteresowaniem i zakładano je wyłącznie w czasie uprawiania określonej dyscypliny.Dziś jednakże moda czerpie pełnymi garściami z trendów skorelowanych z aktywnością fizyczną, a ubrania tego typu już dawno opuściły sale treningowe i przeniosły się na ulice miast całego świata. Jedną z najbardziej lubianych marek sportowych jest rzecz jasna już dziś kultowa firma Nike, która jest znana głównie z wysokiej jakości butów.

Nowatorskie zestawienia cenionych producentów

images
Rewelacyjnie przygotowane propozycje producenta wpisują się w aktualne wymagania konsumenckie. Na stronie sieciowej naszej marki zawsze można zapoznać się z nowym asortymentem, jakiego zawartość jest zachwycająca. Warto zwrócić największą uwagę na buty, które są obecnie na rynku bardzo popularne. Ich niemała dostępność oraz atrakcyjne ceny powodują, że interesuje się nimi jeszcze większa liczba konsumentów. Rozbudowane możliwości spełniają oczekiwania klientów w pełni.

Grubsze panie i wzorowa bielizna

Modelka w bieliźnie
Należycie dopasowana bielizna to podstawa, zwłaszcza kiedy pojawia się piękna pogoda i ściągamy z siebie tony ciuchów. Wówczas bielizna dużo bardziej rzuca się w oczy, zwłaszcza spod delikatnych bluzek i spódnic. Jeżeli jesteśmy szczupłe i mamy smukłą sylwetkę nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy prezentowały swoje ciało, problem pojawia się jednak wówczas, gdy nasza sylwetka pozostawia wiele do życzenia.

Jak dobrze dopasować swoje buty odpowiednio do stroju?

eleganckie buty
Obuwie to jeden z najważniejszych elementów naszej garderoby. Na nogach spędzamy mnóstwo czasu każdego dnia, tak zatem niesamowicie ważne jest, aby było nam przez cały ten czas komfortowo. Obuwie dostosowujemy właściwie nie tylko do naszych gustów i preferencji estetycznych, lecz także okoliczności, kiedy zamierzamy je założyć. Ważne jest zatem, aby już na początku określić, według jakich kryteriów chcemy dopasować nasz strój, a więc również buty. Jeśli idziesz na randkę, musisz wybrać kobiece i oryginalne buty Geox, które sprawią, iż poczujesz się całkowicie wyjątkowo.

Buty dopasowane do danej pory roku i okresu

kozaki na zimę
Polski klimat bywa szczególnie kłopotliwy – gorące lata, deszczowa jesień lub siarczysty mróz w zimie wymagają właściwego stroju. Jednym z najistotniejszych elementów są doskonałej jakości buty. Dużo osób nie przywiązuje do nich większej uwagi, co jest dość poważnym błędem, gdyż osłona stóp ma spore znaczenie. Buty muszą być dlatego dostosowane do pory roku.

Jakość produkcji czy wygląd – na co zwracać uwagę kupując buty?

Kobieta bez butów
Bardzo dużo osób zastanawia się, na co przede wszystkim zwracać szczególną uwagę przy zakupie obuwia. Z jednej strony dla każdego z nas bardzo istotne są kwestie wyglądu. I nie powinno to dziwić, przecież obuwie jest jednym z najważniejszych elementów naszej garderoby. Z drugiej jednak strony musimy pamiętać o tym, że od właściwego obuwia zależy nasz komfort i dodatkowo zdrowie naszych nóg.

Dobrze ubrana, aby uprawiać dyscyplinę sportową

Trójka ludzi
Do wykonywania ćwiczeń na świeżym powietrzu przydaje się nie tylko chęć i entuzjazm u ćwiczącego, ale również właściwie dobrany strój. Mało kto wybiera się przecież pobiegać czy pojeździć na rolkach w stroju wyjściowym na co dzień czy od święta i to nie z tej przyczyny, że nie wypada, lecz przede wszystkim ze względu na wygodę.

Choroby cywilizacyjne – Otyłość

Otyłość, Światowy Dzień Walki z Otyłością
W dzisiejszych czasach społeczeństwo prowadzi raczej siedzący tryb życia, ma małą ilość ruchu, a to prowadzi do chorób cywilizacyjnych, między innymi do otyłości. Tylko 2 % Polaków uważa się za otyłych, niestety z medycznego punktu widzenia dotyczy to aż 53% dorosłych obywateli! Poza niewystarczającą ilością wysiłku fizycznego, nadwadze sprzyjają takie czynniki jak zła dieta,nadmierna ilość soli, destabilizacja gospodarki hormonalnej wywołana zarówno środkami antykoncepcyjnymi oraz innymi lekami, jak również jedzeniem mięs (między innymi drobiu) nafaszerowanych hormonami.

Co należy wiedzieć o skarpetkach?

Wygodne skaperty do butów
Skarpety są bardzo dobrymi pomysłami prezentowymi, lecz oczywiście nie tylko. Należy wiedzieć, że sporo od nich zależy. Czyli jeżeli będziemy niejako chadzali w złych skarpetkach, automatycznie pomniejszamy własny komfort życiowy. To nie jest jakaś przesada – można w sumie powiedzieć, że chociaż nierzadko całkowicie nie wnikamy na temat własnych skarpetek, to jakby nie patrzeć są ważną częścią naszego ubioru. Miejmy nadzieję, iż sporo większa liczba osób będzie zwracała na to swoją uwagę. Chodzi w tym momencie o skarpety damskie, lecz także męskie!

Pora na lumpeksy

Wieszaki na ubrania
Pragniesz być oryginalna, chcesz odziewać się tak jak ci pasuje, lecz znane sklepy proponują jedynie skrojone dla potrzeb większości ubrania? Nie chcesz prezentować jak wszyscy pozostali, nie chcesz być jak osoba z gazetki promocyjnej. Zdajesz sobie sprawę, czego możesz oczekiwać, gdy pójdziesz się do znanego sklepu z ubraniami, a co jak pragniesz znaleźć swój styl?

Jakie akcesoria należy mieć w swojej kuchni?

Pierogi z mięsem i sosem paprykowo-czosnkowym
Jak na niepogodę to łypie w boku, na zmianę ciśnienia zaczyna pobolewać głowa, natomiast jak na gotowanie to zaczyna burczeć w brzuchu. Co dzisiaj upitrasimy? Możliwości mamy mnóstwo, należy jedynie zabrać się się do pracy, bo burczenie przerodzi się w cierpienie, a dalej to już pożoga – zły nastrój złaknionego odbije się na pozostałych dookoła.

Twórcy mody. Czy każdorazowo mają rację?

Modelka
Jak to jest z tą modą, która wiecznie zagląda do naszej garderoby i sprawdza, obserwuje, co w niej mamy, jakie zmiany miały miejsce i czy aby z pożytkiem dla nas, a może teżna gorsze, i jakie są nasze plany, czy poddamy się nowym trendom , czy też nie, lepiej będzie jak obierzemy swój własny kierunek, pójdziemy swoją ścieżką, nie będziemy wzorować się na tymczasowej modzie, która zniknie tak szybko jak się pojawiła, jak bańka mydlana i przyjdzie coś innego…