Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Monthly Archive: Kwiecień 2014

Stylowe łaszki dla wszystkich kobiet.

Moda podobnie jak kobieta bywa zmienna. Raz ubóstwia jedno, by za chwilę całkowicie zmienić zdanie. Raz kropki, to za chwilę zebry na haftach kończąc. W zależności od okresu, wszystko musi być dopasowane. Po prostu stylowe. Moda damska to zjawisko, które istniało od zawsze. I nic nie zapowiada zwieńczenia mody na modę. Co dzień miliony kobiet w każdym wieku, bez względu na kolor skóry, wyznawaną religię, przemierza niezliczone ilości sklepów, wystawom, przekupuje meble w namierzaniu tego właściwego ciucha. Niczym myśliwy w czasie polowania na grubego zwierza.

Moda na sezon letni 2013

Kolekcja Jackpot wiosna 2013
Choć zima jeszcze straszy nas mrozem, to należy pamiętać, że wielkimi krokami zbliża się ukrywa się wiosna. A w raz z jej nadejściem należy pomyśleć o uzupełnieniu szafy. Nadchodzący czas to idealny pretekst, aby odkryć trendy lato 2013, a co za tym idzie udać się na polowanie. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo interesująco. Różnorodność jest tak ogromna, że z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej szafie. Co zatem będzie dominowało na wybiegach?

Najlepsze produkty w twoim domu

koktajl
Obecnie bardzo wiele mówi się o proekologicznym stylu bycia. Wiele rzeczy do tego nawiązuje. Z tego względu rzeczy, jakie mamy powinny być ekologiczne. My sami jesteśmy zobligowani też być na ekologię skierowani. Mało osób jeszcze niedawno rozmyślała na temat tego, iż aż tak trend tego rodzaju będzie obecny w prowadzonym przez nich stylu życia. Jeżeli dyskutować o ekologicznym podejściu w każdym dniu, to przede wszystkim przejawia się ona poprzez to, jakie posiadamy kosmetyki naturalne.