Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Jak zamawiać markowe ubrania w internecie w dobrych cenach i nie pozwolić się oszukiwać?

Klapy oddymiające
W dzisiejszych czasach w sieci można dostać niemalże wszystko – korzystamy z tego tym chętniej, iż zwykle ceny oferowane przez sklepy internetowe są znacznie mniejsze niż te oferowane przez sklepy stacjonarne.

okulary versace
Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Zazwyczaj nie ma w tym nic nadzwyczajnego, gdyż koszty prowadzenia sklepu online są znacznie niższe, wobec czego ich właściciele nie muszą naliczać tak dużej marży, jednak z pewnością w internecie również możesz trafić na oszustów i są sytuacje, kiedy powinna zapalić Ci się czerwona lampka.
Unikaj aukcji internetowych
Klapy oddymiające
Autor: Firma WIŚNIOWSKI
Źródło: Firma WIŚNIOWSKI
O ile zazwyczaj na różnego rodzaju witrynach aukcyjnych znajdziesz niewątpliwie najlepsze ceny i kupisz tam nawet okulary przeciwsłoneczne Gucci za połowę regularnej ceny, o tyle z pewnością to właśnie takich miejsc musisz się wystrzegać. Zazwyczaj na tego rodzaju aukcjach towary wystawiają osoby prywatne, w związku z czym nie masz właściwie żadnej możliwości zweryfikowania tego, czy naprawdę sprzedawany jest autentyczny towar i czy zamówione przez Ciebie okulary (http://rajsoczewek.pl/korekcyjne?filtr=10000,12) Chanel nie są przypadkowo podróbką. Jeżeli już chcesz coś zamówić od osoby prywatnej, musisz poprosić o pokazanie paragonu kupna danej rzeczy – jeżeli to naprawdę będą oryginalne okulary – http://www.rajsoczewek.pl/ray-ban – Chanel, z pewnością taki paragon zobaczysz. Jeśli natomiast nie – i tak nie masz czego żałować.
producentów
Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Sprawdzaj certyfikaty

Jeśli sklep posiada w swojej ofercie przykładowo okulary Versace, wówczas bez wątpienia na jego stronie internetowej znajdziesz właściwy certyfikat i wszystkie niezbędne oznaczenia uczciwego handlowca. Warto zapłacić nawet parę złotych więcej aby mieć pewność, że płacisz za oryginalne okulary Versace, a nie na przykład za słabą podróbkę.