Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

W jaki sposób można jeszcze bardziej upiększyć swą małą królewnę?

Linia Level One ASICS
Nie ma na całym globie malucha, który nie chciałby w jakimś momencie naśladować w pewnych działaniach swych rodziców. Dla przykładu malowanie się do ubrania. Małe dziewczynki chętnie pożyczają puderniczkę, a następnie ubierają jakąś „dorosłą” biżuterię.

bluzki
Autor: Magdalena Dubiel
Co powinni wtedy wykonać rodzice?
świat
Autor: Ogrody Natury
Powinni oni chwalić je za podążanie za samodzielnością oraz wyjść z nimi na jakieś zakupy, aby nabyć dzieciakom przeróżne stworzone dla nich produkty. W wypadku biżuterii, nie muszą to być przecież żadne zabawki. To mogłyby być zwyczajnie małe odmiany prawdziwych naszyjników czy zawieszek. Oczywiście mogłyby to być pełnowartościowe kolczyki dla dzieci wyprodukowane ze srebra albo złota (np. próby 585). Mogą posiadać najprawdziwsze kamyki szlachetne, przy czym w wypadku biżuterii dla dzieciaków niezłym kompromisem mogłaby być cyrkonia (www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne_Z-cyrkonia-475.html). Jest to niedrogi sztuczny kamień, ale swoim wizerunkiem potrafi oczarować nie tylko każde dziecko. Dla w większym stopniu wymagających ludzi, można by naturalnie znaleźć tego typu biżuterię z przykładowo prawdziwymi brylantami.
Linia Level One ASICS
Autor: ASICS
Źródło: ASICS
Dekoracją na takim kolczykach dla dzieciaka mogłyby być podobizny postaci przeróżnych baśni, które wszyscy znają m.in. z kina. Z wyglądu tego typu kolczyki dla dzieci, zwłaszcza te, które są stworzone ze złota, są niezwykle delikatne i wyjątkowo uwydatniają niezwykle uroczą twarzyczkę małej księżniczki. To doskonały upominek na jakąś okazję, przykładowo Gwiazdkę, imieniny czy też udany pierwszy dzień w przedszkolu.

Po otrzymaniu takiego podarunku Twe dziecko z pewnością będzie niezwykle szczęśliwe i dumne również z prezentu, jak i ze swych rodziców. Taki podarunek byłby dla niego niezwykle wielkim wydarzeniem.