Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Niesamowicie rozmaita oferta strojów niemowlęcych

aranżacja
Przyszli rodzice przed narodzinami pociechy planują dla niego wyprawkę. Bajecznie rozmaita oferta różnych strojów przyprawia o ból głowy. Wszystkie są śliczne i najchętniej kupilibyśmy cały asortyment, jednak trzeba gruntownie się zastanowić co jest konieczne na początkowe dni życia bobaska.
Istotne jest, aby ubranka niemowlęce były wykonane z bawełny naturalnej, bez zbędnych aplikacji, które mogą tworzyć niepotrzebne odparzenia, uczulać, bądź też pozostawiać ślady na skórze pociechy.

Najlepiej wybrać te w jasnych barwach, albowiem poniektóre pigmenty (strona internetowa Doreme pigmenty) potrafią uczulać. Należałoby wybierać na pierwsze dni dziecka ciuszki z bawełny certyfikowanej, która zaręcza, że w wyrobie nie znalazły się złe związki o stężeniu niebezpiecznym dla pociechy. Najbardziej wygodne dla rodziców i dla pociechy są każde ubranka rozpinane z przodu – ubranko niemowlęce. Oczywiście ubranka dla dzidziusia powinny być porządnie szykowane, wyprane i wyprasowane.

Odzież dla niemowląt nie powinna nastręczać trudności w trakcie ubierania – . Modele zapinane na pleckach dziecka są najgorszą z możliwości. Z wyjątkiem przełożenia ich przez głowę i wepchnięcia drobnych rączek w rękawki, trzeba jeszcze przestawić maleństwo, aby je zawiązać, toteż porządniej wybrać pajace z rozcięciem pośrodku zapinane na obie nóżki.
aranżacja
Autor: WTL photos
Zimą zakładamy body z długim rękawkiem, ciepły pajacyk, kombinezon (Kombinezony rajdowe) z kapturem i koniecznie ciepła czapeczka.

Nie wolno zapomnieć także o grubszym kocyku. Jesienią, bądź wiosną body, pajacyk i kombinezonik z polaru, również ciepła czapeczka. W lecie wystarczy body, otulacz, czapeczka i w razie konieczności lekki kocyk.