Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Dlaczego nie dobrze jest sugerować się wyłącznie najnowszymi trendami ale posiadać własny sposób ubierania oraz wyczucie estetyki

torebka damska
Obecne trendy oddają teraźniejszy świat – są różnorodne, są zadziwiające, bywają spokojne, czasem są krótkie a czasem długie. Moda to element kultury tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy wiedzieć dokąd pójść, należy mieć rozeznanie jak iść.

duże zakupy
Źródło: pixabay.com
Różnorodne sytuacje, różnorakie odzienia a także rożne ozdoby dobierzemy udając się na spektakl muzyczny do opery, odmienne na widowisko sławnego rockmena, jeszcze inne ozdoby weźmiemy na pokaz sztuki nowoczesnej. Jednym z podstawowych elementów garderoby dobieranych przez panie jest torba.

Jeżeli chcesz odkryć następne materiały na ten temat, zobacz portal (https://www.jagna.pl/esotiq-m-138.html), a niewątpliwie on także okaże się dla Ciebie wyjątkowy!

Wybierając internetowy sklep z torebkami, możemy spodziewać się szerokiej oferty i atrakcyjnych cen. Podstawową regułą jest adekwatne dobranie torby do sytuacji. Czym bliżej wieczoru, a sytuacja bardziej oficjalna, tym torba mniejszych rozmiarów. Wielkie, pakowne torby (kliknij tu), zwisające z ramienia pani w wieczorowej sukni, mogą zepsuć cały wizerunek. Na wieczorne okazje nie pasują też torby z płótna, za to świetne będą te z ozdobnymi kamieniami, lakierowane czy koralikowe. Reguła druga – im pani drobniejsza i niższa, tym torebka mniejsza i z niedużą ilością świecidełek.

zobacz
Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Drobną kobietę wielka, workowata torba, zwisająca z ramienia, przygniata do ziemi. Podobnie czyni to torba nabita ćwiekami, z dużą ilością frędzli, ozdobnych suwaków. Kobieta wysokiego wzrostu, a a do tego potężna może sobie pozwolić na torbę dużą, nabitą ćwiekami, z dużą ilością frędzli czy też ozdobnych suwaków. Ta sama kobieta z malutką torebeczką nie będzie wyglądać dobrze. Reguła kolejna objaśnia jak dopasować torebki do stylu i barwy ubioru. Sporo pań zakłada miejskie plecaczki jako torebki. Bo takie są aktualnie modne. Mimo wszystko szykowny strój i nawet najładniejszy na topie plecaczek – jakoś nie współgrają ze sobą.