Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

szeroka paleta fasonów bielizny ślubnej

images
Sporo panien młodych tak bardzo skupia się na organizacji wesela, iż zapominają o niezwykle ważnej kwestii, czyli o sobie. Nieraz ich osobiste przygotowania kończą się na kupieniu sukni ślubnej i wizycie u fryzjera. Niewiele z nich przykłada wystarczającą uwagę do doboru stosownej bielizny ślubnej, która jest przecież nieodzownym fragmentem konfekcji.

Gorset wyszczuplający
Autor: MITEX
Źródło: http://www.jagna.pl
Sklepy oferujące biustonosze ślubne, posiadają okazałą paletę fasonów. Trzeba je dobrać do różnego typu wycięcia, bo to do kroju sukienki, odcienia, również tkaniny dobierana powinna być reszta dodatków, a szczególnie bielizna.

W wypadku sukni z szerszymi ramiączkami, nie ma przeszkód co do wyboru wzorów. Jeżeli jednak mamy suknię bez ramiączek, to powinno się uwzględnić dopasowanie biustonosza z odpinanymi ramiączkami.

Właściwie dobrane biustonosze ślubne, potrafią zdecydowanie przekształcić wizerunek dekoltu, duży wybór znajduje się na tej stronie – . Pierwszym krokiem jest prawidłowe wyłonienie wielkości miseczki. Fason biustonosza też oddziałuje na wizerunek piersi. Winien być dopasowany do kształtu i kondycji biustu.
Gorset sprawdzi się w każdym calu na jakiejkolwiek figurze. W wypadku większego biustu, wspaniale go uniesie i podkreśli kobiece kształty.
Nie wszystkie niewiasty są, lub chciałoby być szczupłymi. Gorsety wyszczuplające, bądź formujące, w niezauważalny sposób skorygują niedoskonałości figury. Są absolutnie niewidoczne pod sukienką, a wszyte fiszbiny zapobiegają rolowaniu. Mają one trzystopniową regulację, dostosowywane ramiączka. Gorsety wyszczuplające są wykonane z cienkiego, sprężystego i przewiewnego spandexu. Są także osiągalne bezszwowe z silikonem samonośnym. Wyszczuplają brzuch, wygładzając linię talii i bioder, ujędrnia pośladki. biustonosze – strona polecana w temacie

Bez względu na gatunek wyselekcjonowanej bielizny ślubnej, najistotniejsze jest to, aby czuć się w niej wygodnie i komfortowo. W związku z tym powinna być dobrana nie wyłącznie do fasonu sukienki ślubnej, lecz przede wszystkim do rozmiarów samej panny młodej i jej postury. W przypadku każdej bielizny, a głównie tej ślubnej, nadzwyczaj istotne jest, aby była ona porządnie dobrana.