Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Wiosenne porządki czas zacząć!

kobieta w bluzce
Wiosna wybucha całą mocą. Poranki są zimne, ale w ciągu dnia już jest na tyle cieplutko, że warto pomyśleć o uzupełnieniu wiosennej garderoby. Przegląd tego co ubrać, a co już koniecznie trzeba zakupić, nawet mężczyźni powinni poczynić właśnie teraz, jeszcze przed pełnią wiosennego sezonu. Już za momencik na resztę roku pożegnamy się z ciepłymi płaszczami, swetrami wypatrzonymi w czasie zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywami góralskimi. To świetnie!

moda damska
Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Nareszcie można pochwalić się szczupłą sylwetką pracowicie przecież budowaną na siłowni czy basenie. Z pewnością z modą w początkowym momencie kojarzone są damy ale nie zawsze jest to obecnie niezłomną regułą. Panowie również kochają fatałaszki.

Chyba najbardziej modne są ostatnimi czasy koszulki longsleeve, więc powiedziawszy tak aby zwykły człowiek zrozumiał i nie miał potrzeby zaglądać ku słownikowi: jest to koszulka męska, dopasowana do skóry w taki sposób, aby ukazać atrakcyjny wygląd wysportowanego pana, z rękawami o długości trzy czwarte. Zatem koszulki (zobacz nadruki na koszulki online) longsleeve, jest to forma pośrednia między koszulką z długim rękawem i koszulą z krótkim rękawem. Oczywiście nie ma przeszkód żeby również była koszulką z aplikacjami. Najmodniejsze tej wiosny barwy to niebieski, turkus i oczywiście klasycznie biel. Panowie troszeczkę mniej barczyści powinni zastanowić się nad kupnem koszulki z długim rękawem, ale bardziej luźnej.

Jeśli uzupełniamy braki w garderobie dziecięcej bądź nastoletniej latorośli będziemy mogli wybierać spośród mnóstwa wzorów nie tylko jeżeli chodzi o gamę kolorystyczną. Dość prężną gałęzią tejże dziedziny mody są modne koszulki (porównaj koszulki duże rozmiary na 2xldo8xl.pl) z aplikacją. Oczywiście nadruki dostosowywane są do poziomu wiekowego pociechy.

Jeśli już mamy ubranego tatę a także dzieci, nadeszła pora zainteresować się garderobą mamusi. Sukienki zostawimy w tej chwili w spokoju. Tak samo jak w przypadku reszty rodziny, zainteresujemy się samymi górnymi częściami garderoby. Wybór jest ogromny! Ostatni krzyk mody są tzw. nietoperze koszulki miłych ssaków nie ucierpiało :) Bluzka wyglądem przypomina nietoperza w locie – właśnie stąd ta nietypowa nazwa.