Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Czy nasza szafa z butami zawiera na pewno najbardziej potrzebne typy obuwia, które przydadzą się latem? Co warto posiadać?

japonki
Lato nie upłynie doskonale bez niektórych typów obuwia w naszej szafie. Które buty będą niezbędne?
Wiele osób nie może wyobrazić sobie lata bez bardzo popularnych japonek. Wygodnie się w nich chodzi, są tanie, są do kupienia w wielu wzorach i kolorach. Możemy się w nich wybrać zarówno na plażę, jak i krótką przechadzkę. Japonki idealnie nadają się na upalne dni, gdyż wydaje się jakby nie miało się niemal niczego na stopach. Szczególnie wersje japonek z bardzo wąskimi paskami z gumy są niesamowicie lekkie oraz przewiewne.

Natomiast japonki to nie koniec. Ostatnio bowiem coraz częściej można spotkać na ulicach espadryle. To takie typ obuwia, jaki jest także niesamowicie wygodny. Są to najczęściej płócienne, zabudowane buty, wsuwane na stopę. (czerwone szpilki) Nie sznuruje się ich, a pomimo tego doskonale trzymają się na stopach. Z pewnością tego typu espadryle są lepsze do jeżdżenia na rowerze, lub też innych letnich sposobów na wolny czas, podczas których istotne jest, by buty dobrze leżały na stopie – japonki.
Nie zapominajmy o najpopularniejszych chyba butach, jakimi są sandały. Nie może ich zabraknąć w szafce z butami. Można je kupić w dużej ilości różnych wersji. Dostępne są te bardziej eleganckie, ze skórzanymi paskami, jak również bardziej kolorowe z tworzywa sztucznego. Tak naprawdę ciężko ograniczyć się do jednej pary, bo przydadzą się z pewnością takie bez obcasa, jednak na taneczny, ciepły wieczór nie można obejść się bez sandałów na obcasie. Świetne są do letnich, dyskotekowych kreacji – obejrzyj piękne espadryle.

Trampki natomiast to buty tak uniwersalne, iż na pewno przydadzą się latem. Są wygodne, dlatego na pewno są świetne na różne letnie aktywności. Dłuższe spacery, granie w siatkę, granie w badmintona, to z pewnością dla takich butów nie problem. Oprócz tego, wiele kobiet uwielbia zakładać trampki z letnimi sukienkami. To da bardzo wyjątkowe połączenie i co istotne, doskonale do siebie pasuje. Z tego względu, jeśli nie mamy wyżej wymienionych butów w swojej szafie to należy bardzo szybko nadrobić takie zaległości. Z takim zestawem butów, nic już nas nie zaskoczy. Będziemy przygotowani na sporo sytuacji oraz aktywności, jakie mają miejsce latem.