Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Buty to jedna z najważniejszych pozycji w każdej garderobie. W dzisiejszych czasach bezapelacyjnie rządzą sn

buty nike air max 90 essential
Żyjemy w czasach zdominowanych przez Internet. Medium to ma olbrzymi wpływ na prawie każdą dziedzinę naszego życia, w tym także na modę. Dzięki licznym blogom i portalom internetowym nowe trendy rozprzestrzeniają się z niesamowitą szybkością, a ich twórcy z dnia na dzień stają się znani przez masy odbiorców z całego świata.

Internet jest także doskonałym narzędziem dla firm odzieżowych. Umożliwia przeprowadzenie skutecznej promocji konkretnych produktów, które szybko zyskują miano kultowych. Świetnym przykładem artykułu, który zrobił ogromną furorę w sieci są buty o sportowym charakterze. Obuwie typu sneakers szturmem zdobyło uznanie konsumentów, stając się prawdziwym must-have nie tylko dla młodzieży. Co ciekawe buty tego rodzaju noszone są nie tylko w sportowych stylizacjach.
Kobiety zsukcesem łączą sneakersy ze spódnicami, a panowie zakładają je razem ze spodniami o bardziej formalnym charakterze.
buty nike air max 90 essential
Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Buty sneakers damskie i męskie cieszą się wielką popularnością już od dłuższego czasu. Pomiędzy nimi są jednak modele, które zrobiły większą karierę niż inne i na stałe zapisały się w dziejach współczesnej mody. Do tego grona na pewno możemy zaliczyć buty Nike Air Max 90 Essential oraz buty Nike Rosherun.

Firma Nike produkuje obuwie, odzież i akcesoria sportowe już ponad pół wieku, dzięki czemu doskonale zna rynek i szybko odpowiada na potrzeby rynku. Jednak za sukcesem marki i jej znanych modeli stoi nie tylko długa praktyka w branży, ale także zatrudnienie najlepszych ekspertów i utalentowanych projektantów.
sneakers damskie
Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Buty Nike Air Max 90 Essential to ciekawa mieszanka butów do biegania i obuwia do codziennych spacerów. Oryginalny design idzie w parze z materiałami najwyższej klasy, dzięki którym noszenie butów Air Max jest szczególnie przyjemne. Charakterystycznym elementem tego modelu jest także podeszwa, zawierająca poduszeczkę gazową. Jej celem jest podwyższenie komfortu chodzenia bez względu na typ podłoża.

Pod nazwą Nike Rosherun, tak jak w przypadku wspomnianego powyżej modelu, skrywają się sportowe buty, które nadają się również do codziennego użytku. Ich kształt jest niezwykle prosty, ale buty sprzedawane są w wielu wariantach kolorystycznych, które przypadną do gustu i kobietom i mężczyznom.