Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Jak łączyć wyjściowe ubrania ze sportowymi elementami?

buty sportowe
Dziś z coraz większą odwagą bawimy się stylem.

obuwie sportowe
Autor: João Filipe
Źródło: http://www.flickr.com
Takie buty jak Nike Flyknit Rosherun, Buty Reebok Cl Leather, a nawet buty męskie Timberland, mimo, że mają sportowy styl, odważnie możemyzestawiać z formalnymi ubraniami. Jak najbardziej wskazane jest zestawienie spodni od dresu i szpilek. Jest to połączenie, które zdecydowanie jest stosowane. Zarówno panowie jak i panie, mogą z pewnością urozmaicać formalny ubiór, w którym podstawą jest marynarka, obuwiem sportowym.
To zestawienie daje fantastyczny efekt. Odważniejsze panie łączą formalną sukienkę, przykładowo małą czarną i dodają do niej sportowe buty np sneakersy new balance, na przykład adidasy. Sprawdzonym rozwiązaniem, i w przypadku kobiet i w przypadku mężczyzn jest zestawienie jeansów z wyjściową marynarką.

Masz zamiar pogłębić własną wiedzę z tego zagadnienia? Chcemy Cię wesprzeć. Trzeba wejść na następną witrynę i tam dowiedz się więcej (http://trzecipixel.com/) informacji.

Powinniśmy pamiętać, że jeansy to komponent garderoby uniwersalny, który sprawdza się w licznych. Zestawiony z marynarką staje się kluczowym komponentem stylizacji bardziej wyjściowej. Mamy więc jeansy w nowej roli. Mężczyźni mogą także połączyć garnitur z adidasami. Buty Nike Flyknit Rosherun oraz Buty Reebok Cl Leather bez zastanowienia mogą być połączone z marynarką wyjściową. Jeśli chodzi o, na przykład, buty męskie Timberland to ich stylistyka z pewnością sprawdzi się w połączeniu z T-shirtami, jak i spodniami na kant.

buty sportowe dla kobiet, damskie obuwie sportowe
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Producenci dostarczają odmienne fasony sportowego obuwia, można nabyć także egzemplarze z edycji limitowanych. Przede wszystkim możemy zaopatrzyć się w egzemplarze odważne, z drugiej w sklepach nie brakuje krojów retro. Producenci z ogromną chęcią nawiązują do wzorów, które były trendy kilka dekad temu. Sukienka w grochy typu retro w połączeniu ze adidasami to świetny pomysł. Bez względu na to, jaka obecnie panuje moda i co jest akurat na topie, ważne, by czuć się swobodnie ze sobą. Popularnością cieszą się egzemplarze, które łączą w sobie zestawienia odważnych, często pastelowych kolorów. Nadto dostępne są buty sportowe z ciekawymi wzorami. Skontaktuj się