Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Kobieta i pan – dwa inne wymiary

Kobieta i mężczyzna
Mężczyźni są z planety Mars, Panie z planety Wenus, tę jakże jasną myślą można podsumować wspólne relacje między mężczyznami i kobietami.

Nieważne, w ilu kwestiach przyznajemy sobie rację, a w ilu nie możemy dojść do porozumienia, zawsze pozostaje jakaś kość niezgody, jaka zmusza do takiego a nie innego pojmowania. Skoro tak ciężko nam się porozumieć to musimy pochodzić z dwóch różnych wymiarów.
Para nad morzem
Autor: Stephen McCulloch
Źródło: http://www.flickr.com

Przykładów na to jest mnóstwo. Mężczyzna nigdy na przykład nie pojmie zamiłowania kobiety do chodzenia na zakupy. Co widzi zwykły mężczyzna? Całą szafę ubrań, w każdy dzień kolejny zestaw, lecz w pojęciu kobiety to za mało, to nic w porównaniu do tego, co powinna posiadać. Z innej strony, kobieta, która przychodzi uradowana z zakupów prezentuje swoje zdobycze swojemu chłopakowi.

Upolowała wreszcie tą najnowszą sukienkę kopertową, którą chciała zakupić od

Para idąca brzegiem morza
Autor: Photographer Sergy
Źródło: http://www.flickr.com

dawna, jednocześnie sukienka koszulowa była nie w takiej cenie, jakiej sobie życzyła, lecz pomyśli nad jej zakupem (sukienki koszulowe). Zamiast tego zdecydowała się na dwie inne kreacje: sukienka letnia i luźna sukienka, dwie na okres letni sukienki, ponieważ w końcu jest ciepło (ładna sukienka letnia). Niby przytakujesz, wszystko jest dla ciebie zrozumiałe, lecz to tylko pozory, bo dalej myślisz, po co jej te kolejne kreacje? Wiadomo, chcesz, żeby ładnie wyglądała, ale posiada już tak dużo tych fatałaszków, że aż to niemożliwe.

Zajrzyj na naszą kolejną stronę, na której odkryjesz atrakcyjny bieżący materiał (https://avanzato.pl/spodnie-damskie-termoaktywne) na ten temat. Oczekują na Ciebie szczegółowe posty.

Sytuacja w drugą stronę. Ona nie umie zrozumieć twojej fascynacji piłką nożną. Oczywiście, dla niej to kilkunastu napalonych facetów zebrało się w jednym miejscu, by pobiegać za piłką. Normalnie, nie do ogarnięcia, a co ją najbardziej wkurza, że ci faceci zachowują się jak niekulturalne gbury z jakiejś wioskowej knajpy.

Klną na siebie, najeżdżają, faulują się tak, jakby pragnęli się wzajemnie pozabijać, zwykła głupota. Ciebie wkurza to, że nie możesz ją namówić, ażeby wybrała się na mecz z tobą. Kiedyś byliście, lecz w przerwie musiała wyjść, gdyż od dopingu ją głowa bolała. Od tego czasu ma traumę i mówi, że na żaden mecz z tobą się nie wybiera. Zostają ci przyjaciele i imprezy pomeczowe, których też oczywiście nie toleruje. A rano, gdy wstajesz po takiej zabawie ona już jest po zakupach, prezentuje nowe suknie jakby tobie na złość. No i jak tu się dogadać.