Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Należy zatroszczyć się o własny prawidłowy ubiór

sklep z eleganckimi ciuchami
Powinniśmy dobrze się czuć w swoim stroju

Powiada się, że wystarczy jedno wejrzenie na jakąś osobę, a jesteśmy w stanie wiedzieć o niej bardzo dużo. Sporo o nas opowiada już samodzielny nasz styl ubierania, to jakie posiadamy bluzki, buty, oraz jakiego typu dodatki posiadamy. Istnieją osoby, które zawsze ubierają się na sportowo, a są takie, które w każdej relacji postawią na szyk oraz elegancję.

półka z ciuchami
Źródło: http://www.flickr.com
Odzież na którą się decydujemy, powinna być do nas idealnie dobrana pod kątem rozmiaru, tak żeby nie okazała się ani za wielka, ani za mała. Co więcej musi także zaznaczać nasze plusy, a ukrywać niedoskonałości naszego ciała, co będzie pozytywnie oddziaływało na nasze samopoczucie. Tymczasem kiedy pragniemy kupić nowe obuwie, to musimy nie tylko patrzeć na to, by było w dobrym rozmiarze, lecz też żeby pasowało kolorem oraz wyglądem, do dalszego stroju. Dzięki temu, całość będzie się prezentowała niesamowicie, a co więcej inne osoby będą widziały, że mamy ustalony styl, w którym najlepiej się czujemy. Przykładowe inspiracje w tym miejscu – w tym linku.

sklep z ciuchami
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Dodatki mogą odmienić każdy strój

Kiedy nie chcemy, żeby nasz strój okazał się mdły i bez wyrazu, to warto zadbać o prawidłowo dopasowane dodatki. Panowie mogą się skupić na paskach do spodni, na zegarkach czy spinkach do koszul, panie natomiast powinny przyłożyć wielką wagę do torebek, biżuterii, jak i też pasków albo apaszek, które są w stanie zmienić każdą stylizację. Tak naprawdę w stroju najistotniejsze są właśnie te kolejne elementy, bo to za ich sprawą, może się okazać, że dwa identyczne zestawienia ubrań, będą się prezentowały zupełnie inaczej, właśnie ze względu na dodatkowe akcesoria, które do nich dobierzemy (na przykład: tu możesz zobaczyć więcej).

Mamy szansę wzorować się na innych

Jeżeli nie mamy pomysłu jak powinien prezentować się nasz styl, to należy spojrzeć na to, jak ubierają się pozostali i to nie tylko ludzie ze świata mody i filmu. W dodatku kiedy będziemy uważnie śledzić najnowsze wieści ze świata mody, to może się okazać, że bez kłopotu znajdziemy coś dla siebie, co wspaniale zaznaczy nasz charakter oraz będzie odpowiadało naszym oczekiwaniom. Od czasu do czasu należy podpatrzeć stylizacje u kolejnych osób, a potem przemienić je w taki sposób, żeby świetnie pasowały naszym potrzebom oraz oczekiwaniom.