Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Listonoszki skórzane oraz aktówki męskie – co jest w teraz na topie

aktówka
Gdy kobieta szuka torebki idealnej to trzeba mieć na uwadze, że to może jakiś czas potrwać. Panie kochają cudowane torebki i szukają takiej, która będzie dla nich najlepsza. Najczęściej z torebkami jest jak z butami, jedna torebka, podobnie jak jedna para obuwia to zdecydowanie za mało. Dlatego panie mają kilkanaście różnych torebek. Jednak bardzo często muszą posiadać w swych kolekcjach skórzaną listonoszkę. Czemu, więc listonoszki skórzane są częstym wyborem wielu kobiet? Otóż listonoszka jest praktyczną torebką, nie jest ani za duża ani również za mała. W dodatku pasuje do niemalże wszystkich stylizacji i co ważne, jeśli postanawiamy kupić właśnie skórzaną listonoszkę to mamy pewność, że będzie nam służyć przez długi czas. Dlatego jeżeli rzeczywiście zależy nam, żeby posiadać torebkę uniwersalną, a w naszej szafie nie posiadamy jeszcze listonoszki, to musimy to zmienić. Wybierzmy konkretny materiał, bo wtedy zyskujemy pewność, że dana listonoszka będzie nam służyła więcej aniżeli jeden sezon. Poza tym dzięki skórzanej listonoszce naprawdę będziemy zawsze wyglądać dobrze. Najlepiej, więc też postawić na jakiś uniwersalny kolor.
torby
Źródło: pixabay.com

Idealne dla każdego mężczyzny

Mężczyźni często zapominają, że i dla nich powstały odpowiedniki kobiecych torebek. Są to aktówki męskie, których wielu panów nie ma. Mężczyznom zdaje się, że jak włożą dokumenty do byle jakiej teczki lub, co gorsza do jakiejkolwiek reklamówki, to wszystko będzie okej. Część mężczyzn stawia na plecaki, albo (florenzocastello.com) na torby na ramię. To wszystko wygląda albo (szczegółyna ten temat> Fotograf) bardzo nieprofesjonalnie, albo za bardzo młodzieżowo. Dlatego porządna aktówka powinna być w garderoba każdego, prawdziwego mężczyzny, który chce być postrzegany na poważnie przez inne osoby. Najlepiej przy kupowaniu aktówki męskiej kierować się jej wielkością oraz materiałem, z którego jest zrobiona. To istotne, żeby kupić konkretną aktówkę. Dodatkowo najlepiej by była w kolorze czarnym.

Najprawdopodobniej na początku mężczyznom będzie się nieswojo trzymało taką aktówkę, ale po pewnym czasie się przyzwyczają i będą się zastanawiać jak do teraz mogli bez takowej aktówki żyć. Ważne jest, żeby aktówka była zadbana. Jeżeli zauważymy, że w którymś miejscu się wytarła, czy też pokazują się przy szyciu jakieś nitki, to albo dajemy ją do renowacji, o ile istnieje taka opcja, albo kupujemy nową. Znoszone aktówki nie prezentują się dobrze.