Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Jak odpowiednio przyszykować siebie do zimy?

Kurtka adidas Terrex Active Shell
Sezon zimowy rządzi się swoimi prawami. Z pewnością nie jest to dobry czas na kąpiel w jeziorze. Zima to przede wszystkim dokuczające zmarzluchom zimno, przeszywający do kości mróz oraz śnieg. Na zimę trzeba zatem odpowiednio przysposobić nie koniecznie jedynie siebie, ale też samochód i dom.

Sprawa mieszkania i pojazdu jest w zasadzie bezproblemowa. Samochód oddaje się do warsztatu, a profesjonaliści zmieniają koła, sprawdzają hamulce oraz uzupełniają sezonowe środki tam, w które jest to niezbędne. W mieszkaniu w szczególności sprawdzić należy czy okna są szczelne oraz czy kaloryfery działają. Powinno się również umyć szyby przed pierwszymi mrozami.

Gorzej jest z zadbaniem się o samego siebie, w szczególności, kiedy uwielbia się sporty zimowe na śniegu, na przykład narciarstwo, albo po prostu lepienie bałwana. Chodzi tu przede wszystkim optymalnego ubrania, w którym powinno być ciepło, ale nie za niewygodnie. Do uprawiania sportów perfekcyjne powinny być kurtki sportowe (link do strony). Posiadają one przecież właściwości, które oddychają, przez co narciarz się nie poci, jest mu wygodnie, a przy tym także nie marznie, pomimo tego, iż kurtka wygląda cienka. Z pewnością kurtki sportowe są znakomitym gadżetem na mróz połączony ze sportem.

kurtka
Autor: Barely Noticed Stuttgart
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy jednakże jest totalnie za mroźno, lub po prostu nie lubi się owych atrakcji, rewelacyjnym wyjściem będzie obejrzenie kurtki puchowe. One są cieplutkie, komfortowe i na pewno prezentują się wspaniale oraz są trendy. Kurtki puchowe to zasadniczo trend już kilku poszczególnych sezonów w modzie i pewnie jeszcze paru kolejnych. Oprócz kurtek – zapoznaj się z cenom parka z futrem – parka z futrem – warto także zatroszczyć się o swoją skórę, ponieważ poprzez mróz staje się ona strasznie wysuszona. Perfekcyjnym rozwiązaniem tego kłopotu będzie mocno nawilżający krem co twarzy, co ważne bez wody w zawartości. Czas zimowy może być wspaniały pod warunkiem, że się do niego dobrze przyszykuje i pogodzi się na zimno, które nie raz będą przejmujące. Pomimo tego wszystkiego czas zimowy można wykorzystać miło, przykładowo na wciągające sporty zimowe.