Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Który fason biustonosza będzie najlepszy dla twoich piersi

Biustonosz
Jak się zmierzyć i na co kierować uwagę, podczas gdy nabywasz biustonosz? Odpowiednio dopasowany biustonosz – to znaczy taki we właściwym rozmiarze – ma wielkie znaczenie dla zdrowia i piękna biustu. Na każdy biust znajdzie się perfekcyjny biustonosz. Produkuje się je w wielkościach miseczek od A do KK i w obwodzie 60-110 cm.

Biustonosz
Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedni biustonosz to baza garderoby damskiej. Może wydawać się, że skoro nie widać go pod okryciem, to nie jest tak ważny. A to omyłka! Żadna, wręcz najmodniejsza bluzka nie będzie dobrze wyglądać, jeżeli pod nią będzie kiepski stanik, na przykład o zbyt małej miseczce, tworzącej na biuście „bułeczki”, czy za luźny w obwodzie i tym samym niepodtrzymujący. Dobrze jest zadać sobie trud i poszukać takiego stanika, który będzie leżał świetnie.

Noszenie znakomicie dobranego stanika to najlepsza rzecz, którą kobieta może uczynić dla własnych piersi. Niestety, aż 75 procent Polek zakłada nieodpowiednio dobrane staniki. Ogromnie często jest to powodem bólów pleców, ramion, kręgosłupa. Dobry stanik zapewnia wygodę, poprawia wygląd jak też chroni piersi. Poprzez umieszczenie piersi na odpowiednim miejscu modeluje postawę, sprawia, iż pojawia się talia, a figura nabiera odpowiednich proporcji. Oddziałuje też na to, w jaki sposób układają się ubrania

Są łatwe metody, jakie sprawią, że obfity biust będzie zdawać się mniejszym, zaś niewielki w wyższym stopniu dostrzegalny. Wystarczy odpowiedni strój jak też dodatki. Jeśli idzie o biustonosze duże rozmiary – klik!, zakupimy je tak w necie jak też w marketach stacjonarnych. Obfity biust optycznie zmniejszysz, nosząc wycięcia w kształcie litery V i rękawy 3/4. Doskonały będzie również golf.

Kupuj żakiety oraz bluzeczki z pionowymi paseczkami. Zrezygnuj z falbanek jak też kieszeni na biuście. Desenie na strojach muszą być średniej wielkości. W charakterze ozdób wybieraj długie klipsy i kolie. Korale możesz poniżej biustu związywać na supeł. Korzystnie będzie także narzucić na ramiona szal i spiąć go poniżej biustu.

Mały biust zyska wizualnie, kiedy dekolt będzie okrągły jak też dość śmiały. Zwiększy go koronka albo falbanka. Pożądane będą poziome szerokie paski. Stroń od jednobarwnych, przylegających do ciała bluzeczek, na których nie dzieje się nic. Pod suknię bez ramiączek czy silnie wyciętą wkładaj biustonosz silikonowy – polecany sklep.