Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Faceci w Polsce powinni zabrać się za siebie

Facet w garniturze
Sporo pań uskarża się, że Polacy słabo się ubierają, najzupełniej nie posiadają gustu. Na początku: tak bardzo stereotypowe postrzeganie facetów nie ma sensu. Co jak co, lecz jeżeli chcielibyśmy, aby w istocie na polskich ulicach było więcej zadbanych facetów, trzeba czytać tego typu teksty, a później jeszcze sensownie wyciągnąć z nich wnioski.

Czyli do meritum: co w sumie można zaradzić mężczyźnie, który dostrzegł, że niezbyt daleko mu do stereotypowego Polaka, który co prawda tak czy siak nie istnieje, ale wiadoma
Chłopak na łące
Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com

o co dokładnie chodzi. Nie jest zbyt łatwo odmienić własne nawyki, jednak trzeba przynajmniej spróbować. Byłoby fajnie gdybyśmy próbowali, jesteśmy mężczyznami (polecamy poszerzone informacje pod linkiem)!

Para młoda
Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli mówimy o kupnie garnituru – ciągle to właśnie włoskie garnitury są niesamowite pod autentycznie każdym względem. Wiadoma sprawa: są dosyć sporym wydatkiem, lecz wydanie pieniędzy może spowodować, iż po prostu będziemy doskonale się prezentowali. Szczególnie dobry garnitur jest wskazany dla panów, którzy prowadzą wszelkiego rodzaju interesy. Choć wiadomo, że i do klubu nocnego warto pójść w luźniejszym garniturze. Zapamiętajmy, iż na garniturze nie powinniśmy przesadnie oszczędzać, ponieważ fakty są takie, że zasadniczo im droższy garnitur garnitury na miarę wrocław, tym konkretniejszy pod względem jakości. No tak właśnie jest: zresztą to zapewne dla żadnego mężczyzny nie jest jakaś niespodzianka, tak już jakoś właśnie jest.

Pamiętajmy, iż gustowny ubiór (więcej tutaj: styl smart-casual, czyli luźna elegancja) to na pewno to coś co umieją docenić panie: czyli singiel, który szuka fajnej dziewczyny powiększa własne szanse na osiągnięcie sukcesu. Sugerowanie, że to nie szata zdobi człowieka jest przynajmniej w Polsce nie na miejscu. Kiedy w zasadzie nie jesteśmy przesadnie obeznani w kwestii odzieży, pewnie będziemy co jakiś czas miewali bardzo duże wątpliwości. Zatem no powiedzmy będziemy zastanawiali się nad tym czy faktycznie czarna koszula idealnie pasuje do określonych spodni. Pytajmy, miejmy jakieś wątpliwości, bo to wielce zmniejsza ryzyko wpadek związanych z ubieraniem się.