Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Standardowe dodatki takie jak np. obuwie jako odpowiedni składnik przy tworzeniu oryginalnego stroju.

kobieta w białej koszuli
Styl miejski to połączenie specyficznej niezależności z popularnymi i ściągającymi oczy dodatkami. Dzięki niemu możemy ubierać się na luzie i w sposób wygodny, a jednocześnie nasze stylizacje zostają atrakcyjne. Obuwie jest znaczącym składnikiem trendu miejskiego. Mogą stanowić klasyczną cząstkę naszego look’u albo wprost przeciwnie, być tym wariackim akcentem. Jak to piszą klasyka broni się sama. Klasyczne obuwie na nie wysokim obcasie, balerinki, modne rzymianki… wszystkie owe tradycyjne możliwości pozwolą wygodnie spędzić na mieście nawet calutki dzień.

modna sukienka
Autor: Camile Aldriene Banez
Źródło: http://www.flickr.com
Klasyka to znakomity wybór, który panie cenią zwłaszcza podczas upałów, gdy nie mamy ochoty nadto obciążać swoich stóp. Popularnością cieszą się również koturny, które zezwalają złączyć sprytny zabieg optycznego przedłużenia nóg z komfortem dreptania. Na zaludnionych ulicach wielkich miast często ujrzymy też trampki, jak również oryginalne wariacje czyli połączenie tenisówek i obuwia na koturnie, czy też tenisówek z balerinami. Chcąc zrobić z butów swobodny i klasyczny element stylizacji, postawmy na stonowane kolory i nierzucające się bardzo w oczy modele, które ozdobią wszelką odzież. Jeśli chcemy ubrać klasyczne, ciemne legginsy i luźny, grafitowy T-shirt, możemy pokusić się o takie dodatki jak więcej ekstrawaganckie buty czy też torebkę. Dodatki doskonale podkreślają niepowtarzalny styl (zerknij proszę: modne bolerka), osobowość, pasje. Powodzeniem cieszą się neonowe barwy, zwracające uwagę swoją dużą soczystością.

Każda kobieta chce wiedzieć, co jest aktualnie na topie i co uczynić, aby nie zaliczyć modowej wpadki (to jest świetne: tu możesz dowiedzieć się więcej). Jednak mamy dzisiaj wiele możliwości monitoringu najnowszych nurtów! Starczy oglądać branżowe wydawnictwa lub programy telewizyjne, skierowane nie tylko do ekspertów, lecz także dla osób interesujących się modą oraz powiązanymi z nią ciekawostkami. Również w sieciznajdziemy mnóstwo interesujących stron o tematyce modowej. Mogą one stać się prawdziwym źródłem wiedzy oraz inspiracji do robienia swoich, niepowtarzalnych stylizacji!