Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Zatroszcz się o piękną sylwetkę za pomocą wyjątkowej bielizny

Modelka w bieliźnie
Piękna, uwodzicielska bielizna to element garderoby, o który winna zadbać, każda dbająca o wizerunek kobieta. Co istotne, mnóstwo kobiet potwierdza, że lubi zakładać ponętną bieliznę nawet, wtedy, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, ponieważ elegancka bielizna sprawia, że kobieta czuje się po prostu piękna i zniewalająca.

Oczywiście są też kobiety, które wolą kupować zwykłe biustonosze i bawełniane majtki, ponieważ kierują się przede wszystkim wygodą, tyle, że, piękna, stylowa bielizna, np. bielizna Triumph (bielizna triumph) wcale nie musi być niewygodna – wręcz przeciwnie – doskonale dopasowuje się do ciała i w dodatku świetnie się prezentuje.

Producenci bielizny zdają sobie sprawę, że współcześnie ma być ona nie tylko urokliwa, ale również funkcjonalna. Dlatego bez problemów można zamówić modelujące staniki, czy gorsety. Tego rodzaju bielizna – zajrzyj koniecznie – może ukryć niedoskonałości urody oraz poprawić ogólny image. W dodatku

Kobieta w bieliźnie
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

bielizna tego typu jest niewidoczna spod ubrania i jest w pełni komfortowa. Producenci zabiegają jednocześnie o jej elegancki wygląd – przykładowo, jeśli chodzi o Triumph bielizna (polecane) modelująca często jest zupełnie bezszwowa, a równocześnie zachowuje doskonały fason i wygląd.

Mimo szerokiej oferty na rynku, nie jest łatwo wybrać idealną dla siebie bieliznę. Wielu kobietom zajmuje sporo czasu dopasowanie najlepszego fasonu biustonosza (przykładowo: biustonosze dla wyjątkowych kobiet) czy body, tak żeby nic nie odstawało czy wisiało. Rzeczywiście, nie jest to sprawa prosta, tym bardziej, że każda kobieta ma inną sylwetkę i trudno jakkolwiek opierać się w tym względzie na czyjejś sylwetce. Dlatego powstała taka profesja jak brafitterka – tego rodzaju osoba jest po to by doradzić nam, jaki stanik będzie dla nas najlepszy.

Należy wziąć pod uwagę, że za pomocą tego typu bielizny panie chcą nie tylko osłonić ciało, ale co ważniejsze osiągnąć zamierzony rezultat – podtrzymać piersi, powiększyć je i tym podobne. Dlatego tak istotne jest poradzenie się specjalistki, która zważywszy na ogólny wygląd naszych piersi będzie mogła dopasować dla nas najlepszy kształt i co najważniejsze rozmiar biustonosza. Pomóc nam może także stylistka, która dodatkowo powie nam w jaki sposób przy pomocy bielizny wyszczuplić sylwetkę albo uwypuklić tu i ówdzie.