Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Wybieramy męskie buty ślubne – poradnik

ślub
Dzień ślubu jest dniem, w którym młoda para pragnie prezentować się zjawiskowo. Stroje i dodatki muszą być dopasowane, żeby tworzyć piękną, elegancką całość. Do przeszłości zaliczamy czasy, kiedy tylko pani młoda zwracała uwagę na szczegóły, nowoczesny pan młody również chce wyglądać wyjątkowo oraz stylowo.

Najistotniejszy jest rzecz jasna garnitur garnitury na miarę wrocław do ślubu. To do jego tkaniny, barwy oraz charakteru dobiera się pozostałe elementy ślubnej galanterii. Mężczyźni zazwyczaj zwracają baczną uwagę na wybór koszuli oraz krawata lub innego ozdobnika, lecz niestety dość beztrosko dobierają obuwie ślubne. Tymczasem wygodne i piękne półbuty męskie mogą wspaniale dopełnić strój, zapewniając przy tym komfort w tym specjalnym dniu, w którym niemało godzin spędza się na nogach. Buty muszą być zrobione z najlepszych materiałów oraz tworzyć z garniturem spójną całość, zarówno pod względem charakteru, jak i kolorystyki.

ślub
Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
Jak dopasować obuwie ślubne do danego ubrania? Mężczyźni zwykle mają problem z doborem pasującego koloru obuwia. Dzisiaj półbuty męskie dostępne są na szczęście w równie szerokiej palecie barw, jak buty dla pań – wybierz wygodne półbuty dla mężczyzny . Główna reguła mówi, że do garnituru w ciemnym kolorze wybieramy buty ciemne, a do jasnego – jasne. Jeśli nie chcemy nabywać butów na jedno wyjście, do kremowych i popielatych garniturów – zamiast obuwia w tym samym odcieniu – będą odpowiednie buty w naturalnym, brązowym odcieniu skóry.

Takie półbuty bez obaw można później ubierać do codziennych stylizacji. Miejmy na uwadze, że buty lakierowane są mniej praktyczne niż matowe i pasują raczej do eleganckich smokingów, niż do lekkich letnich garniturów o bardziej nowoczesnym kroju. Pary młode coraz częściej decydują się na barwne gadżety, na jakiś zabawny akcent, dodający poważnemu ubraniu nieco swobody. Panie zwykle decydują się w takiej sytuacji na barwne szpilki – kupuj akcesoria na ślub online. Panowie powinni zostać przy klasycznej kolorystyce butów, ale mogą do nich założyć kolorowe sznurowadła. To niebanalny sposób na ożywienie klasycznego obuwia. Warto wybierać buty skórzane, w sezonie letnim szczególnie ważne jest, by skórzana była również wyściółka buta – zapobiegnie to poceniu się nóg i powstawaniu kłopotliwych odcisków.