Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Zimowe kobiece ubrania – co kupić, aby nie marznąć?

Płaszcz damski
Nieubłaganie zbliżają się zimowe tygodnie. Synoptycy przewidują, że czekają nas niezwykle niskie temperatury i wielkie śnieżyce. To znaczy, że najwyższa pora, by przejść się do sklepu.Na pewno podstawowym nabytkiem dla pani jest ciepły płaszcz zimowy.

Pokaz mody damskiej
Autor: CHRISTOPHER MACSURAK
Źródło: http://www.flickr.com

To najbardziej gustowny wybór, bo taki ciuch wygląda sporo lepiej od jakiejkolwiek kurtki. Pamiętaj o tym, że podczas zimnych tygodni to nie prezencja płaszcza jest na pierwszym miejscu – ważne jest to, czy ubranie zapewnia ci ciepło. Kobiety czasem o tym zapominają i kupują płaszcze na zimę, takie jak tu, w których mocno marzną, ale czują szczęście, ponieważ wyglądają modnie. Nie powtarzajcie takiego błędu, najdroższe niewiasty.

A co włożyć na siebie pod płaszcz? Najlepszym zakupem są swetry damskie. W tym roku mądrze jest wybrać wyraziste modele, wykonane z miękkiej i zapewniającej ciepło wełny. Najbardziej zalecamy wyraziście kolorystyczne swetry damskie, które przypominają najpiękniejsze momenty okresu świąt Bożego Narodzenia.

Zawsze rozsądnie jest przy okazji zakupów zrobić generalny remanent w szafie z ciuchami. Bez wątpienia znajdziesz tam mnóstwo ubrań, których już nie planujesz zakładać. Przyczyny mogą być różne – czasem ciuchy już nie pasują, czasami wychodzą z mody. A co można zrobić z tymi starymi ubraniami, które tylko zabierają miejsce w komodzie? Te, które są w marnym stanie, można zmienić w szmaty bądź na siedlisko dla psa. Możesz również udać się do pobliskiego schroniska dla biednych zwierząt i podarować je jego przemarzniętym mieszkańcom.

Jeśli niepotrzebne ciuchy są dobre do noszenia, poszukaj w okolicy koszy organizacji dobroczynnych, w których zbierane są ubrania dla żyjących w nędzy obywateli naszego kraju. Jeżeli sama cierpisz na brak pieniędzy, udaj się do ciucholandu, by tam zaoferować swoje ubrania. Można tą drogą zarobić nawet kilkadziesiąt zł.