Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Jak kupować ciuchy w internecie – informator

kozaki
Kupowanie ciuchów w sieci jest dzisiaj nadzwyczaj modne. Bez wychodzenia z domu można wyszukać świetne odzienia, częstokroć za niewielkie pieniążki. Propozycja sklepów wirtualnych jest coraz to bogatsza. Także modne marki odzieżowe otwierają swoje wirtualne sklepy. Całość z myślą o konsumencie.

Czym jest psychologia rozmiaru? Większość z nas nawet nie wie, jak bardzo jej ulega, zaś producenci skwapliwie to wykorzystują. Często bywa tak, iż w jednym butiku nabywamy odzienia w rozmiarze 36, natomiast w innym mamy kłopot ze zmieszczeniem się w rozmiar 40. Jest tak ponieważ marki nierzadko zaniżają wymiary – kup bluzę dla dziecka. Kobieta zaraz czuje się akuratniej, jak zmieści się w komplety damskie wytęsknione S, nawet jeżeli nie jest to zgodne ze standardowymi rozmiarami. Co zrobić, aby nie dać się złapać na rozmiarowe zagrywki? Najlepiej dokładnie poznać swoje wymiary z pomocą centymetra krawieckiego i szukać według nich.

niemowlę
Autor: Jerry Lai
Źródło: http://www.flickr.com

Przy kupnie spodni niezmiernie istotne jest jest określenie długości stanu z przodu. Oceniana od wnętrza do szwu w kroku. Oraz długości stanu z tyłu spodni, mierzonej od środka do szwu w kroku -sprawdź, co możesz znaleźć w internecie. Wówczas mamy pewność, iż wymiar będzie odpowiedni. Podobne zasady obowiązują kiedy kupujemy kozaki damskie – wtedy również używamy centymetra krawieckiego aby zmierzyć stopę.

Nabywając przez internet musimy wiedzieć, że kolor ubrań po zakupie może nieco różnić się od tego co widzieliśmy w ofercie sklepów. Częstokroć fotografie katalogowe są „podrasowane”, żeby prezentowały się nienagannie. Jeśli nie mamy pewności dobrze jest napisać do wybranego marketu, czy kolor ze zdjęcia jest rzeczywisty. Niezmiernie istotne jest aby bluzy dziecięce albo ciuszki ukryte pod frazą: ubranka dla niemowląt Radom zademonstrowane były również na żywym modelu, ponieważ wówczas widać w jaki sposób dana rzecz układa się na sylwetce, nie zaś na wieszaku albo celowo wypchanym do zdjęcia manekinie. Czytajmy dogłębnie opisy, jeśli fabrykant nie zamieszcza informacji o rodzaju tkaniny, to poślijmy zapytanie. Fotki nie oddają struktury ubrań. Poza tym jest różnica między sweterkiem z akrylu, a sweterkiem wełnianym.

Sprawunki przez sieć internetową mogą być dużym uproszczeniem, a również oszczędnością czasu i środków. Wszystko zależy od tego, czy znamy swoje wyczekiwania a także prawidłowe rozmiary, a również czy jesteśmy w stanie przedstawić sobie , w jaki sposób wyglądalibyśmy w wybranym fasonie.