Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Subiekt, czyli profesja dla osób pomysłowych i jednocześnie stale podążających za modą

botki
Dziewuszki bawiące się w supersam i wcielające się tym samym w rolę ekspedientek, nawet nie wiedzą, jaki to trudny i wymagający zawód. Nie każdy będzie za stoiskiem czuł się doskonale i nie każdy udzieli kupującym odpowiednich rad. Wystarczy przejść się po galeriach handlowych, aby sprawdzić fachowość obsługi. W wyniku takiego doświadczenia może okazać się, że doskonałych sprzedawców bywa jak na lekarstwo. Załóżmy, że wchodzimy do butiku, bo wcześniej na wystawie zauważyliśmy wspaniałe botki na obcasie i liczymy na zakupy w ciepłej atmosferze.

buty
Autor: Philip Sheldrake
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że obuwie musi kolorystycznie współgrać zwłaszcza z damskimi torbami, dlatego fachowcy od sprzedaży powinni zadbać, aby na półkach albo ladach znalazł się duży ich asortyment. Botki na obcasie, lub te bez, mają pasować zarówno do galanterii skórzanej, jak i do zaledwie zakupionej wytwornej kurtki. Klient będzie mile zdziwiony, jeśli usłyszy zapytanie, jakie odzienie wkłada najchętniej i bardzo często.
Bycie z modą na bieżąco, to nie tylko wybór właściwej barwy, ale również jakość i rodzaj wykorzystanego surowca i ciekawy fason. Botki na obcasie będą świetnie komponować się z przykrótką dzianinową sukienką łazienek (polecamy więcej treści na ten temat) skórzaną spódniczką i w ten sposób uwydatniać nietypowość naszego wyglądu Wybór odpowiedniego odzienia staje się w tym przypadku zasadniczy i niektórzy oddadzą to zadanie wizażyście. Jedno jest pewne: kusa spódnica lub spodenki w pionowe pasy czy przylegające do ciała legginsy optycznie wydłużą nogi i dodadzą wysmukłości każdej sylwetce.
Najlepsze gatunkowo botki na obcasie są wykonane ze skóry naturalnej, ale ich cena bywa nieporównywalnie wyższa od tych z tworzywa sztucznego. Gruby portfel niekoniecznie będzie jednak potrzebny. Przecież każdy fachowy ekspedient śledzi na bieżąco nowinki w prasie, ogląda reportaże ze światowych pokazów mody, zna najnowsze tendencje, ale i towary dostępne w okolicznych hurtowniach. Dzięki takiej wiedzy doradzi nam, jak ubrać się trendy i za niewielkie pieniądze (zobacz szczegóły).
A w tym sezonie, oprócz tych konwencjonalnych wersji, dostępne są te bardziej udziwnione modele, w sam raz dla kobiet zawadiackich, wyznających zasadę: wystawnie i z pazurem. Dostępne są pary w jednolitych, ale jaskrawych kolorach lub w gepardzie cętki. Obcasy to szpilka albo mniejsza kosmetyków (polecamy łącze) większa koturna, która przywodzi na myśl buty noszone jeszcze w czasach Komuny.
Jak widać, wybór jest wielki i w takiej sytuacji każdy kupujący odszuka coś dla siebie.