Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Zbliża się zima. W sklepach zaczynają pojawiać się ciuchy z nowych kolekcji. Co będzie najbardziej popularne w tym sezonie?

wełna mineralna
Chyba każda dziewczyna chciałaby ubierać się fajnie. Praktycznie każdego roku kupujemy nowe ubrania, jednak nie da się ukryć, że moda co roku odrobinę się zmienia. Z tego powodu trzeba na bieżąco śledzić wszelkie trendy – jeżeli chcesz być na bieżąco, wtedy regularne odwiedzanie blogów modowych oraz kupowanie magazynów branżowych z pewnością jest niemal koniecznością. Jeżeli jednak nie masz na to odpowiednio dużo czasu, wtedy śmiało możesz skorzystać z naszej podpowiedzi.

Zima to właściwie co roku czas, kiedy na wieszakach w modnych butikach z ubraniami królują między innymi puchowe swetry i inne ubrania. Od paru lat zima to w modzie czas, kiedy bez wątpliwości udaje się łączyć wygodę z fajnym wyglądem. Z łatwością możesz znaleźć na wieszakach puchowe swetry z wełny, które nie tylko są ciepłe, ale także sprawią, że będziesz wyglądać naprawdę modnie.
Autor: LollyKnit

Jakie materiały są dzisiaj w modzie? Projektanci niejednokrotnie stawiają między innymi na zupełną klasykę – dzianina wełniana to świetny materiał do robienia swetrów. Taki sweter możesz dodatkowo zrobić sobie sama – jeżeli tylko masz chociaż odrobinę zdolności manualnych, wówczas bardzo polecamy Ci takie wyjście. Dzięki temu zdecydowanie będziesz miała taki sweter, jakiego nie będzie miał nikt. Do takich eksperymentów dzianina (sprawdź naszą dzianinę futerkową) wełniana nadaje się bez wątpienia najlepiej.Dużą popularnością cieszą się również dzianiny futerkowe. Wyrabia się z nich najczęściej kamizelki, które w nadchodzącym sezonie będą największym krzykiem mody. Sporą zaletą takich kamizelek jest przede wszystkim fakt, że sprawdzą się one doskonale tak do klasycznych stylizacji, na przykład z koszulą i klasycznymi spodniami, jak też do chodzenia na co dzień.

To na pewno jedna z najlepszych inwestycji tej zimy, bowiem w takich kamizelkach będzie można chodzić przez długie lata.
Dla osób, dla których najważniejsza jest dobra jakość, fantastycznym materiałem zdecydowanie będzie wełna parzona. Swetry wykonane z tej wełny są niesamowicie trwałe, zatem ten stosunkowo duży wydatek w niedługim czasie się zwróci. Takie swetry zachwycą szczególnie tych, dla których zima nie jest ulubioną porą roku, bowiem są one niezwykle ciepłe.
Autor