Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Jakie kolory rządzą tej jesieni?

images
Ludzie, co interesują się ubraniami, już pewnie wiedzą, jakich możemy oczekiwać trendów tej jesieni. Inni, którzy nie wiedzą jeszcze, jak nastawić się do sezonu, już powinni zająć się tym tematem, ponieważ kiedy na razie moda się nie narodziła, są w stanie uszykować dla siebie komplet modnych ubrań odrobinę taniej, a w sezonie jesiennym ukazać się z taką samą godnością i elegancją, jak wszyscy pozostali, co chcą kroczyć zgodnie z nurtami.

Jesienne barwy
Źródło: http://www.flickr.com
Modę trochę trudno zrozumieć, jeśli nigdy nie zajmowało się tym tematem. Modę dyktują zwykli ludzie, ale nie tylko. Dyktat w tej dziedzinie należy do projektantów mody, od których wizji artystycznej może zależeć, czy tego sezonu będzie modny kolor brunatny czy czerwony. Czy modne okażą się płaszcze filcowe, czy przyjdzie moda na kurtki i płaszcze ze skaju, tak jak dwie dekady temu – chociaż to w zasadzie mało prawdopodobne, ale wszystko może się odwrócić, kiedy najsłynniejsi na kontynencie znawcy mody stwierdzą, że tego typu ciuchy są fajne i modne.

Niemniej utrzymanie się w zgodzie z nurtami pozwala nie być odrzuconym wśród ludzi, o ile tylko tego chcesz, bo niektórzy, co można zauważyć na ulicach większych miejscowości, noszą się raczej tak, żeby najwidoczniej jak się da określić swoją osobę, własny styl i najmocniej przykuwać spojrzenia.

paleta kolorów
Autor: Sigma Coatings
Źródło: www.sigmacoatings.com.pl

Gdy ci tego typu sposób bycia nie do końca odpowiada, w sieci znajdzie się wiele porad znawców, którzy już w tym momencie potrafią mniej lub bardziej dokładnie określić, co za pół roku będzie zdatne do ubrania tak, by utrzymać jednocześnie swój styl, elegancję i potrafić wpisać się w trendy, które narzuca bieżąca moda Zima 2013 wydaje się na razie odległym okresem, ale jeśli temat mody traktujesz bardzo serio, już teraz warto o tym pomyśleć.

Istotne są kolory. Modne kolory 2013 raczej nie będą odbiegać od generalnej, stonowanej kolorystyki, ale wszystko trochę może się zmienić. Oprócz tego, co powiedzą znawcy, kolorystyka w ubraniach może zależeć od tego, jak kształtują się nastroje społeczne – frapujące, ale taki jest fakt. Im ludzie czują się szczęśliwsi, na chodnikach króluje więcej intrygujących i ciepłych kolorów – dość rzucić okiem na modę lata z ostatnich lat. Jesień przynosi więcej trosk, ale w odniesieniu do aury, generalnego dobrostanu i innych rzeczy z szarych, ciemnych i ciemnozielonych płaszczyków moda (kliknij – http://twojapesa.pl/) może odwrócić się w stronę radośniejszych kolorów: brązu, ciemnego beżu i czerwieni.