Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Parę wskazówek dla panów, którzy zamierzają kupić torbę, plecak bądź skórzaną aktówkę

torba
Kobiety uwielbiają chodzić na zakupy, zwłaszcza w sklepach odzieżowych lub obuwniczych. Najprawdopodobniej każda reprezentantka płci pięknej posiada swoje zakupowe upodobania i w czasie spaceru po okolicznej galerii handlowej jest w stanie nabyć pięć par klapek, gdyż ma akurat fioła na punkcie butów. Trochę inaczej wspomniana sprawa wygląda w przypadku facetów. Sporo małżonek skarży się na mężów, którzy w ogóle nie udają się do sklepów i nie nabywają nowych podkoszulek albo modnych półbutów.
znajdź torbę dla siebie
Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli panie po trzydziestce nie wyobrażają sobie otwarcia nowego sezonu letniego bez nabycia skóropodobnej torby, świetnie pasującej do czarnej sukienki, to panowie w ogóle nie myślą o tych sprawach. Najpotrzebniejsze dokumenty oraz drobiazgi (np. klucze czy okulary (www.rajsoczewek.pl/przeciwsloneczne?filtr=10000,13) przeciwsłoneczne) noszą w wielkich kieszeniach marynarek a nawet spodni. A jeżeli taki czterdziestolatek posiada swój samochód, to mnóstwo przyborów przechowuje w wozie. Biorąc pod uwagę niechęć panów do tego rodzaju zakupów, spróbujmy dać im kilka rad odnośnie wyboru najlepszej dla nich torby albo walizy czy aktówki.

Torby męskie zazwyczaj swoim wyglądem przypominają nesesery na… laptopy, podobnie jak na 3i. Aby były funkcjonalne muszą być uszyte z nieprzemakalnego i solidnego materiału. Należy także zwrócić baczną uwagę na jakość zamków oraz szwów. Ponieważ torby kupuje się najczęściej raz na parę lat, to warto zainwestować więcej pieniędzy, żeby służyły dłużej. Dla czterdziestolatków liczy się nade wszystko praktyczność, więc takie torby męskie niekoniecznie muszą być najmodniejszymi w obowiązującym sezonie. Warto jednak uzmysłowić panom, że w sklepach są również torby w odcieniach innych niż głęboka czerń.
Przedsiębiorcy, którzy jadą na ważne zjazdy muszą spakować swoje bagaże do walizek bądź nawet plecaków, a pisma urzędowe do aktówek. Każda skórzana aktówka powinna być wykonana z perfekcyjną dokładnością. W tym przypadku staje się ona wizytówką swego posiadacza i czasem jej nienaganny wygląd może zadecydować nawet o powodzeniu w interesach. Z tego powodu warto ją nabyć w markowym sklepie. Natomiast podróżne torby powinny być pakowne i posiadać niezwykle praktyczne kółka. Przydaje się również duża liczba schowków na mniejsze przedmioty. Jeżeli skórzana aktówka musi być pierwszej jakości, to już waliza chyba niekoniecznie – inwestowanie w drogie torby mija się z celem szczególnie wtedy, gdy podróże służbowe są bardzo rzadkie.