Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

I nie wódź na pokusę – czyli seksi bielizna dla kobiet

Nocna bielizna
Piękna kobieta to nie tylko kobieta dbająca o siebie, ale także gustownie ubrana. I nie idzie w tym przypadku jedyni o strój na co dzień, ale również należycie dopasowaną bieliznę. Mnóstwo kobiet nie zdaje sobie sprawy, jakie bielizna – szczególnie sexi bielizna – może zdziałać cuda. Nieistotne czy mamy idealną sylwetkę, czy pozostawia ona wiele do życzenia – sexowna bielizna na niejednej kobiecie prezentuje się fantastycznie i powoduje, że czuje się ona piękna.

Seksi bielizna (zobacz co ma do przedstawienia strona www.2xldo8xl.pl) (sexowna bielizna dla kobiety) odznacza się paroma cechami. Przede wszystkim jest
Kobieta w bieli
Autor: Jorge Mejía peralta
Źródło: http://www.flickr.com

idealnie dopasowana – innymi słowy doskonale przylega do ciała, nic bez potrzeby nie wisi i nie odstaje. Jednocześnie tego rodzaju bielizna powinna uwypuklać kobiece atuty, a kamuflować wszelkie

Pozująca kobieta
Autor: Jorge Mejía peralta
Źródło: http://www.flickr.com

niedociągnięcia. Następną kwestią jest tkanina z jakiej wyprodukowany jest tego typu ubiór – bez wątpienia niezbędne są w tym celu koronki – im ich więcej, tym lepiej. Dzięki nim bielizna wygląda na bardziej zwiewną i delikatną, przede wszystkim jednak jest niezwykle kobieca.

Oczywiście tego typu strój świetnie wygląda również wówczas, gdy jest wykonany z tego gatunku materiału jak jedwab czy satyna. Istotne jest przy tym, aby zwracał uwagę, czyli był nie tylko dobrze skrojony, ale również zdobiony. Wreszcie ważną sprawą jest również kolor. Piękna, uwodzicielska bielizna – zwłaszcza bielizna erotyczna damska (seksowna bielizna (więcej dowiesz się na tej stronie)) – to dominacja czerwieni oraz oczywiście czerni. W tych kolorach każda pani wygląda niezwykle kusząco i atrakcyjnie.

Nowoczesna bielizna kobieca jest bardzo urozmaicona – kobiety mogą ubierać już nie tylko typowe majteczki i stanik, ale również bardziej seksowne stringi i boskie gorsety. Hitem jest także bielizna modelująca sylwetkę, dzięki której można zmniejszyć wystający nieco brzuszek lub podnieść piersi. Tego typu rozwiązanie winno stanowić uzupełnienie standardowego stroju szczególnie wtedy, kiedy zamierzamy przy jego pomocy podkreślić naszą sylwetkę. Bielizna, szczególnie latem jest oczywiście widoczna spod delikatnych zwiewnych bluzek czy spodenek, stąd też panie powinny postarać się, by nie psuła pożądanego efektu. Wystarczy zakupić uwodzicielskie staniki i podwiązki, a każdy mężczyzna nie będzie mógł oderwać od nas wzroku. My zaś będziemy czuły się atrakcyjne i piękne.