Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: mężczyzna

mężczyzna

Z jakiego powodu w poprzednich kilku latach moda męska codziennie stała się tak nadzwyczaj modna?

mężczyzna w garniturze
Gdy popatrzylibyśmy do tyłu, jeszcze przykładowo do lat dziewięćdziesiątych poprzedniego wieku to na pewno zauważylibyśmy jeden fakt, iż moda była nadzwyczaj znaczącą sferą przede wszystkim pań. Mężczyźni tak naprawdę sporadycznie kiedy przywiązywali nacisk do tego, jak prezentują się a także w czym chodzą ubrani.

Jak kupić dobrą koszulę dla swojego faceta?

czarna koszula męska
W męskiej szafie musi być obecnych przynajmniej kilka koszul. Muszą to być zarówno eleganckie, klasyczne koszule w białym kolorze, jak też koszule w uniwersalnym błękitnym kolorze, nie może zabraknąć w niej też koszul w kratkę. Błękitne bądź białe koszule są niezwykle uniwersalne, zakładając do nich właściwe dodatki, można je ubrać bez względu na okazję.

Czy potrzebna nam odzież xxl?

odzież xxl
Musimy dopasować do siebie dobry rozmiar

Nie ma znaczenia, czy zaliczamy się do osób niesamowicie szczupłych, czy może do tych o pełniejszych kształtach, zawsze musimy powiedzieć, w jaki sposób dopasowywać do siebie rzeczy. Chodzi o to, by zaznaczały one nasze zalety i ukrywały wady. Im lepiej dobierzemy wielkość ubrań, tym lepiej będziemy się w nich czuć i tym lepiej będziemy w nich się prezentować.

Bambus czy „bambus”? Kilka zdań na temat właściwości tego przyjaznego dla środowiska surowca.

Bambus
Słysząc nazwę „bambus” nasze myśli od razu kierują się do Azji. Mamy przed sobą ogromnego czarno-białego misia spożywającego pędy rośliny zwanej właśnie bambusem. I choć może nam się wydawać, że pandy są ostatnim ogniwem łańcucha żywotności owej rośliny, to jednak populacja ludzka odgrywa tu ogromną rolę. Siedząc na fotelu i spoglądając na zasadzone w jednej z doniczek pędy bambusa i rozmyślając nad ich kolejnymi kulinarnymi zastosowaniami, nie zdajemy sobie sprawy, że materiały, z których ubrania mamy na sobie mogą mieć w składzie właśnie ten dalekowschodni surowiec.

Jakie kosmetyki dać swojemu ukochanemu mężczyźnie z okazji imienin albo tak bez szczególnej okazji

prezent
Dawanie prezentów sprawia nam dużą przyjemność, szczególnie wtedy, gdy obdarowujemy osobę drogą naszemu sercu. I praktycznie nie chodzi w tym miejscu o to, żeby zamawiać kosztowny zegarek a;bo wycieczkę do Francji. Na takie zbytki mogą sobie pozwolić jedynie posażni ludzie, a ci zwykli mogą podarować bliskiej osobie nawet własnoręcznie wykonane rzeczy. De facto przede wszystkim liczy się pamięć, a jeżeli ukochany facet nie ucieszy się z drobnego prezentu, to należy dobrze zastanowić się, czy warto kontynuować taką znajomość.

Aktówki męskie- sposób na sprawy dostęp do najważniejszych dokumentów oraz bezpieczne ich przenoszenia

aktówka
Każdy mężczyzna prowadzący biznes niewątpliwie ma świadomość, jak ogromną rolę w czasie pracy ma czas. Niezwykłe znaczenie odgrywa sprawna organizacja, którą umożliwiają aktówki męskie, pozwalające na przenoszenie istotnych dokumentów w idealnym porządku. Dzięki poszczególnym przegródkom możliwe jest utrzymanie porządku i łatwy dostęp do niezbędnych notatek.

Kilka reguł tego, jak się mają ubierać panowie innymi słowy jak najlepiej wybrać koszulę męską.

Mężczyzna w eleganckiej koszuli
Elegancka koszula to jeden z ważniejszych części ubioru zadbanego mężczyzny. Koszul w sklepach jest tak ogromna liczba wzorów i rodzajów, że zanim się wybierze należy poznać chociaż podstawowe reguły, którymi należy się kierować. Jeżeli nawet komuś dana koszula bardzo się spodoba, to powinien jeszcze uwzględnić aktualną modę i trendy, tu całkowita dowolność może nie być dobrze odbierana. Zależnie od zastosowania należy zdecydować się na odpowiedni kolor, materiał i rodzaj uszycia, i wtedy dopiero będzie można powiedzieć, że decyzja była dobra.

Co sprezentować facetowi?

prezent dla niego
Obdarowywanie się prezentami to wspaniała tradycja, która od pokoleń jest kultywowana, dlatego warto ją podtrzymywać i dziś…
Na pewno każdy z nas może potwierdzić, że otrzymywanie prezentów jest czymś bardzo miłym.
prezent dla niego
Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
W naszym kraju, ale także i na całym świecie przede wszystkim ludzie obdarowują się upominkami z okazji urodzin, imienin lub świąt takich jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Okazuje się zatem, że w ciągu roku około dwóch, trzech razy ktoś wręcza nam prezent, a więc pewnie i my robimy podobnie. Jeśli tak jest to na pewno nieraz zastanawialiśmy się nad tym, co zrobić, by niespodziana przez nas przygotowywana była faktycznie niespodzianą, czyli czymś, czego dana osoba obdarowywana się nie spodziewa i co ją ucieszy. Każdy z nas zarówno chce dawać takie trafione prezenty jak także i takie otrzymywać, nie ma bowiem chyba nic gorszego od kolejnej pary skarpetek pod choinką.

Elegancki facet, czyli rewelacyjnej jakości kosmetyki do bez najmniejszych wątpliwości podstawa

mężczyzna
Elegancki oraz zadbany pan powinien być bez najmniejszych wątpliwości precyzyjnie ogolony. Bardzo duży wybór jednorazowych maszynek do golenia przyczynił się do tego, że większość mężczyzn na co dzień używa do golenia dokładnie tego rodzaju akcesoriów. Powoli jednak daje się zaobserwować powrót do klasycznych sposobów golenia. Znów do łask wracają brzytwy i tradycyjne maszynki.

Pędzel do golenia allegro nam oferuje

zestawy do golenia
Odpowiednie kosmetyki to podstawa

Mężczyźni, którzy się golą nierzadko wiedzą o tym, że skóra po goleniu potrzebuje właściwej pielęgnacji, tak by nie była przesuszona, zaczerwieniona oraz podrażniona. Mimo wszystko panowie, którzy mają brodę, także muszą wspomnieć o tym, że potrzebuje ona odpowiedniej pielęgnacji, ponieważ tylko wówczas ma szansę się zaprezentować rzeczywiście wspaniale oraz stać się dekoracją ich twarzy.