Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: Kolor

Kolor

Jakie kolory rządzą tej jesieni?

images
Wszyscy, co interesują się ubraniami, do tej pory zapewne są w stanie powiedzieć, jakich możemy spodziewać się trendów nadchodzącej jesieni. Inni, którzy nie wiedzą na razie, jak przygotować się do sezonu, właśnie teraz powinni zająć się tym tematem, ponieważ kiedy na razie moda się nie upowszechniła, są w stanie uszykować sobie zestaw ciuchów nieco taniej, a w sezonie jesiennym pokazać się z taką samą godnością i elegancją, jak wszyscy pozostali, którzy pragną kroczyć za trendami.

Sezon letni to idealna pora roku, by zaprezentować w stylowych ubraniach

sukienki
Lato to idealna pora roku, by zaprezentować w stylowych rzeczach. Wiele pań obawia się eksperymentować z intensywnymi kolorami, zupełnie niesłusznie, ponieważ kolorowe sukienki perfekcyjnie prezentują się latem. Warto w tym sposobem ożywić nieco swoją letnią szafę i pokusić się o odrobinę fantazji. Jeśli nie mamy pomysłu na to, jak powinnyśmy wyglądać i co zakupić na letnich wyprzedażach należy zawczasu zasięgnąć porady stylistki. Oczywiście nie każdego stać na taką usługę, wówczas nierzadko wiele interesujących porad przeczytamy w prasie lifestylowej.

Biżuteria sutasz i jej główne zalety.

Biżuteria na Walentynki
Pod pojęciem sutasz skrywa się unikalna metoda, która swoją nazwę wzięła od jednego z elementów o tej samej nazwie. Sutasz to specjalnie pleciona linka, której szerokość nie przekracza centymetra. Niegdyś była ona robiona przede wszystkim z jedwabiu i wełny. Dziś materiały te zamieniono na materiały syntetyczne. Przeważnie stosuje się wiskozę. Pomimo tego, że o sutaszu niewiele osób słyszało, trzeba powiedzieć, że jest to technika, która była już znana w starożytnych Chinach.

które barwy będą modne jesienią 2013?

images
Wszyscy, co interesują się modą, już zapewne są w stanie powiedzieć, jakich możemy spodziewać się trendów tej jesieni. Inni, co nie wiedzą jeszcze, jak nastawić się do tej pory roku, właśnie teraz powinni zainteresować się tym tematem, gdyż kiedy na razie moda się nie narodziła, są w stanie sprawić dla siebie komplet modnych ubrań odrobinę taniej, a jesienią pokazać się z jednakową godnością i elegancją, jak wszyscy pozostali, którzy chcą podążać zgodnie z nurtami.