Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: jesień

jesień

Obuwie, komfortowe w noszeniu

Buty Reebok Workout
W tym roku trendy będzie stylowy trencz, czyli zgrabny kobiecy płaszcz. Taki strój znakomicie komponuje się zarówno z cielistymi rajstopami, jak i klasycznymi spodniami. Dużym plusem trenczu jest to, że doskonale chroni on nosicielkę przed chłodem i wilgocią, a równocześnie jest leciutki i powabny. Ma on wszystkie plusy klasycznego płaszcza, ale nie ma jego mankamentów.

Jak ubrać się modnie jesienią?

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13
Nadchodząca jesień oznacza, że trzeba zacząć wykładać z otchłani szafy grube stroje. Pewnie spora część z nich jednak nie pasuje do noszenia w tym roku – po prostu nie jest kompatybilna z dzisiejszymi trendami. Najlepsza pora więc wyjść na przechadzkę po butikach, by zakupić nowe ciuchy na jesienną słotę. Na szczęście nie ma obowiązku kupowania wielu kreacji, ponieważ w trwającym roku do łask powróciła pewna nieśmiertelna klasyka, którą pewnie każdy ma gdzieś na dole szafy.

Jakie kolory rządzą tej jesieni?

images
Wszyscy, co interesują się ubraniami, do tej pory zapewne są w stanie powiedzieć, jakich możemy spodziewać się trendów nadchodzącej jesieni. Inni, którzy nie wiedzą na razie, jak przygotować się do sezonu, właśnie teraz powinni zająć się tym tematem, ponieważ kiedy na razie moda się nie upowszechniła, są w stanie uszykować sobie zestaw ciuchów nieco taniej, a w sezonie jesiennym pokazać się z taką samą godnością i elegancją, jak wszyscy pozostali, którzy pragną kroczyć za trendami.