Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: jeansy

jeansy

Najbardziej wybierane są wojskowe spodnie pomagające stać się dostrzegalnym

spodnie wojskowe
Przeważnie gdy zdecydujemy się na zakup jakiegoś ubrania pragniemy aby wytrzymało ono jak najdłużej oraz równocześnie, żeby nie przecierało się nazbyt prędko. Na szczęście jak się okazuje, producenci niektórych spodni także mają to wszystko na uwadze, a co się z tym wiąże, przykładają wielkich sił, abyśmy byli zadowoleni z tego, co oni nam oferują. Najbardziej znane są spodnie, które szyte są na styl wojskowy, a więc w razie czego pozwalają się zlać z otoczeniem i nie być dostrzegalnym na pierwszy rzut oka.

Jak wybrać jeansy? Do każdego rodzaju figury można dobrać właściwe spodnie. Istnieją takie możliwości

levis
Trzeba potwierdzić, że kupowanie jeansów to dosyć osobista czynność, to chwila, jak trzeba skonfrontować się z własną sylwetką. Kiedy mówimy o spodniach jeansowych nie chodzi jedynie o figurę, lecz przede wszystkim o proporcje naszego ciała, które są na pewno bardziej istotne niż sam rozmiar. Ta okoliczność sprawia, że ponad trzydzieści procent kobiet nie jest w stanie określić kształtu swojej sylwetki, co na nieszczęście powoduje, iż w swojej szafie mają sporą ilość jeansów, która zamiast podkreślać zalety ich sylwetki, robi zupełnie odwrotnie. Czas to zmienić!

Obuwie dla wszystkich kobiet

Sandały damskie
Każda kobieta ma w swej szafie parę albo i kilkanaście par butów. Jest to całkiem normalne. Tak, to już jest, że my kobiety lubimy mieć inne obuwie do jeansów, inne do sukienki, a jeszcze inne do sportowego stroju. Z tego powodu do swych stylizacji, których niesamowicie ważnym elementem jest obuwie, na sto procent będziemy potrzebować między innymi sandałów i butów sportowych i na sto procent przydatne okażą się również czółenka z odkrytymi palcami.