Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: jeansy

jeansy

Jak wybrać jeansy? Do każdego rodzaju figury można dobrać właściwe spodnie. Istnieją takie możliwości

levis
Trzeba potwierdzić, że zakup jeansów to dość osobista czynność, to moment, gdy trzeba skonfrontować się ze swoją sylwetką. Jak mówimy o jeansach nie chodzi jedynie o figurę, lecz przede wszystkim o proporcje naszego ciała, jakie są z pewnością bardziej istotne niż sam rozmiar. Ta okoliczność sprawia, iż ponad trzydzieści procent kobiet nie potrafi określić kształtu swojej sylwetki, co niestety sprawia, że w swojej szafie mają sporą ilość jeansów, jaka zamiast podkreślać zalety ich sylwetki, robi całkowicie na odwrót. Pora to odmienić!

Najbardziej wybierane są wojskowe spodnie pomagające stać się dostrzegalnym

spodnie wojskowe
Przeważnie gdy zdecydujemy się na zakup jakiegoś ubrania pragniemy aby wytrzymało ono jak najdłużej oraz równocześnie, żeby nie przecierało się nazbyt prędko. Na szczęście jak się okazuje, producenci niektórych spodni także mają to wszystko na uwadze, a co się z tym wiąże, przykładają wielkich sił, abyśmy byli zadowoleni z tego, co oni nam oferują. Najbardziej znane są spodnie, które szyte są na styl wojskowy, a więc w razie czego pozwalają się zlać z otoczeniem i nie być dostrzegalnym na pierwszy rzut oka.

Obuwie dla wszystkich kobiet

Sandały damskie
Każda kobieta ma w swej szafie parę albo i kilkanaście par butów. Jest to całkiem normalne. Tak, to już jest, że my kobiety lubimy mieć inne obuwie do jeansów, inne do sukienki, a jeszcze inne do sportowego stroju. Z tego powodu do swych stylizacji, których niesamowicie ważnym elementem jest obuwie, na sto procent będziemy potrzebować między innymi sandałów i butów sportowych i na sto procent przydatne okażą się również czółenka z odkrytymi palcami.