Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: jeansy

jeansy

Obuwie dla wszystkich kobiet

Sandały damskie
Każda kobieta posiada w swojej szafie kilka albo i kilkanaście par butów. Jest to całkiem zwyczajne. Tak, to już jest, że panie lubią mieć inne buty do jeansów, inne do spódnicy, a jeszcze inne do sportowego stroju. Z tego powodu do swych stylizacji, których niesamowicie ważnym elementem jest obuwie, na pewno będziemy potrzebować nie tylko sandałów, czy butów sportowych i na sto procent potrzebne będą również czółenka z odkrytymi palcami.

Jak wybrać jeansy? Do każdego rodzaju figury można dobrać właściwe spodnie. Istnieją takie możliwości

levis
Trzeba przyznać, iż zakup jeansów to dosyć osobista czynność, to moment, jak trzeba skonfrontować się z własną sylwetką. Kiedy mówimy o spodniach jeansowych nie chodzi tylko o figurę, lecz przede wszystkim o proporcje naszego ciała, które są z pewnością bardziej kluczowe niż sam rozmiar. Ta sytuacja sprawia, iż ponad 30 procent kobiet nie umie scharakteryzować kształtu swojej sylwetki, co niestety powoduje, że w swojej szafie mają kolekcję jeansów, która zamiast podkreślać zalety ich figury, czyni zupełnie odwrotnie. Pora to odmienić!

Najbardziej wybierane są wojskowe spodnie pomagające stać się dostrzegalnym

spodnie wojskowe
Przeważnie kiedy decydujemy się na zakup jakiegoś ubrania pragniemy żeby przetrwało ono jak najdłużej oraz równocześnie, by nie przedzierało się zbyt szybko. Na szczęście jak się okazuje, producenci niektórych spodni również posiadają to wszystko na uwadze, a co się z tym wiąże, dokładają wielkich starań, żebyśmy stali się zadowoleni z tego, co oni nam oferują. Najbardziej znane są spodnie, które szyte są na styl wojskowy, a więc w razie czego pozwalają się stopić z otoczeniem oraz nie stać się dostrzegalnym na pierwszy rzut oka.