Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: gorsety

gorsety

szeroka paleta fasonów bielizny ślubnej

images
Wiele panien młodych tak bardzo koncentruje się na organizacji wesela, że zapominają o niezwykle istotnej kwestii, to znaczy o sobie. Częstokroć ich prywatne przygotowania kończą się na nabyciu sukienki ślubnej i wizycie u fryzjera. Niewiele z nich przykłada wystarczającą uwagę do doboru należytej bielizny ślubnej, jaka jest przecież nieodłącznym składnikiem odzienia.

I nie wódź na pokusę – czyli seksi bielizna dla kobiet

Nocna bielizna
Piękna kobieta to nie tylko kobieta zadbana, ale także odpowiednio ubrana. I nie idzie w tym przypadku tylko o strój na co dzień, ale również odpowiednio dobraną bieliznę. Mnóstwo kobiet nie uświadamia sobie, jakie bielizna – zwłaszcza sexi bielizna – potrafi zdziałać cuda. Nieważne czy mamy idealną figurę, czy pozostawia ona wiele do życzenia – sexowna bielizna na niejednej kobiecie prezentuje się bajecznie i sprawia, że czuje się ona piękna.

Grubsze panie i wzorowa bielizna

Modelka w bieliźnie
Należycie dopasowana bielizna to podstawa, zwłaszcza kiedy pojawia się piękna pogoda i ściągamy z siebie tony ciuchów. Wówczas bielizna dużo bardziej rzuca się w oczy, zwłaszcza spod delikatnych bluzek i spódnic. Jeżeli jesteśmy szczupłe i mamy smukłą sylwetkę nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy prezentowały swoje ciało, problem pojawia się jednak wówczas, gdy nasza sylwetka pozostawia wiele do życzenia.