Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: dzianiny

dzianiny

Producent dzianin futerkowych

images
W dwudziestym pierwszym wieku warto za każdym razem zapewnić sobie najmodniejszy strój, który pozwoli świetnie się poczuć, a również zjednać sympatię licznych, mniej lub bardziej szacownych osób, jak i (w zależności od zastosowania) poprawić odbiór mieszkania. Jak to najlepiej uczynić?

Zbliża się zima. W sklepach zaczynają pojawiać się ciuchy z nowych kolekcji. Co będzie najbardziej popularne w tym sezonie?

wełna mineralna
Chyba każda dziewczyna chciałaby ubierać się modnie. Praktycznie co roku kupujemy nowe ubrania, jednakże nie da się ukryć, że moda każdego roku odrobinę się zmienia. Z tego względu trzeba na bieżąco śledzić wszelkie trendy – jeśli chcesz być na bieżąco, wtedy regularne przeglądanie blogów modowych oraz czytanie czasopism branżowych bez wątpienia jest niemal konieczne. Jeśli jednak nie masz na to odpowiednio dużo czasu, wtedy łatwo możesz skorzystać z naszej podpowiedzi.

Rzeczy niezbędne w szafie w tym sezonie? – ubrania z dzianiny!

tkanina
Czy wiesz, co mają ze sobą wspólnego pończochy, delikatne bluzeczki, ale też swetry? Mimo że skrojone są z różnorakich materiałów, ich włókna tkane są w splocie dzianinowym. Najprościej rzecz ujmując, dzianina to maszynowe robótki na drutach. Dzianiny znalazły szereg zastosowań w przemyśle odzieżowym dzięki niewątpliwym zaletom: elastyczności, przewiewności, które wnoszą multum korzyści do damskiej konfekcji.