Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: design

design

Torebki i buty skórzane oraz ich spore pozytywy

buty za kostkę
Torebka to rzecz, która musi odnaleźć się w każdej kobiecej garderobie. Co ciekawe, zwykle nie kończy się tylko na jednej torebce, musi być ich przynajmniej kilka, a najlepiej kilkanaście. W sklepach odszukamy multum różnorodnych wzorów, odcieni i typów torebek – eleganckich i gustownych, sportowych, małych, dużych, na pasku lub również z rączką. Jako miłośniczki torebek, mamy więc w czym dobierać. Torebki są również wykonywane z rozlicznego rodzaju materiałów, między innymi ze skóry.

Jeśli pragniemy nosić eleganckie okulary, to warto zainteresować się ofertą znanych marek

Okulary przeciwsłoneczne ochraniają nasze oczy przed szkodliwymi promieniami, lecz są także ikoną stylu. Jeśli poszukujemy czegoś naprawdę eleganckiego, to warto sprawdzić propozycje renomowanych marek, takich jak Porsche lub Georgio Armani
Jeśli pragniemy mieć okulary przeciwsłoneczne Georgio Armani, to dobrze będzie zajrzeć do Internetu.

Buty sportowe nie tylko na fitness, lecz również na przyjęcie

adidas
Moda to coś co nas otacza i nawet, jeżeli nie specjalnie ciekawią nas aktualnie panujące trendy, chcąc nie chcąc stykamy się z nimi na co dzień. Pomimo tego czy interesujemy się co obecnie się nosi, czy nie, zapewne wiemy co w danym sezonie jest najmodniejsze. Trendy w modzie przychodzą i zmieniają od wieków, jednakw dzisiejszych czasach, siła środków masowego przekazu uwydatnia owo zjawisko. Moda, to wszakże nie tylko względy, przecież nasz ubiór ma spełniać także funkcję użytkową.

Kreatorzy mody oferują swoim klientom mieszanki różnych plecionek roślinnych i tkanin również w przypadku butów na koturnach i sandałów

buty
W swoim kształcie przypominają kojarzone z przedszkola kapcie. Obecnie nie patrzymy na nie przez pryzmat staroświeckości, a nowego trendu i odważnego designu. To zasługa przede wszystkim materiałów roślinnych (len, konopie, juta), z których kombinacji wykonana jest najczęściej podeszwa, albo czub produktu. Espadryle – bo o nich mowa, to nie tylko płaskie, dwuwarstwowe balerinki do przyjemnego i zdrowego przemieszczania się.