Damru Clothing

Wkrocz w świat mody

Tag Archive: bluzki

bluzki

Oferta zimowa Asos

moda damska
Z powodu zmiany pór roku coraz więcej osób staje przed zadaniem, które polega na zmianiezawartości swej garderoby. Wymiana odzieży z letniej na jesienną nierzadko zabiera znaczną ilość czasu,jaką trzeba na to poświęcić. Co więcej, nie dotyczy to tylko swetrów, spodni, okrycia wierzchniego czy bluzek. Zakup i wybranie właściwych butów bardzo często może spowodować u każdego ból głowy. Z tego powodu najlepiej jest natychmiast wybrać się do danego miejsca i tam od razu kupić wszelakie potrzebne przedmioty.

Adidas – sukces marki

images
Adidas powstał w Republice Weimarskiej w latach 20. minionego wieku, założony przez braci Dasslerów. Adidas jest jednym z najpopularniejszych dostawców obuwia na Ziemi. Mało kto jednak wie, że w roku 1948 z marki wypączkowała firma Puma– teraz najpotężniejszy konkurent w obszarze strojów dla sportu. Było tak, bo bracia-szefowie postanowili pójść swoimi drogami.

Stwórz autorską kolekcję ubrań

stylizacja na randkę
Wygląd ma współcześnie rzeczywiście dosyć duże znaczenie. Tworzy się go nie tylko dzięki stosownie dobranej fryzurze lub makijażowi oraz dbałości o szczupłą sylwetkę. Niemałe znaczenie ma także sposób ubierania się – własny styl, jaki będzie kojarzony z daną osobą. Moda dyktuje dzisiaj trendy na całym świecie i sporo osób stara się dopasować do jej oczekiwań. Jak w takim razie kompletować własną garderobę? W jaki sposób dobierać ubrania, by mieć pewność, że będą one tworzyły harmonijną całość?

Moda na sezon letni 2013

Kolekcja Jackpot wiosna 2013
Choć zima jeszcze straszy nas mrozem, to należy pamiętać, że wielkimi krokami zbliża się ukrywa się wiosna. A w raz z jej nadejściem należy pomyśleć o uzupełnieniu szafy. Nadchodzący czas to idealny pretekst, aby odkryć trendy lato 2013, a co za tym idzie udać się na polowanie. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo interesująco. Różnorodność jest tak ogromna, że z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej szafie. Co zatem będzie dominowało na wybiegach?

Trendy w zbliżającym się sezonie

images
Wszystkie lubiące trendy osoby nie mogą doczekać się trendów, które zasypią sklepy na miejscu oraz internetowe najmodniejszymi ofertami. Ciekawa moda 2014 nie ustępuje w niczym poprzednim trendom i podobnie jak one w swym czasie zachwyca. Nie tylko trend jest istotny, komfort noszenia rozmaitych części garderoby również. Możliwości obecnej mody są bezgraniczne, dzięki czemu można dowolnie łączyć ubrania w ciekawe i ciągle zadziwiające zestawy.